Oceny Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW 2001-2007

Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW 2001-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW 2001-2007

~Tomasz D.
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Oceniam ogólnie w stosunku do ceny auta, jego możliwości, pracy i niezawodności. Mam go od 2 lat, kupiłem sprowadzonego z Danii ze sprawdzonym przebiegiem. Dobre japońskie wozidełko. Może mało ambitne, ale tanie i niezawodne. Z boku wygląd średni, tył i przód mi się podoba, wnętrze też w miarę dobrze zaprojektowane. Największe wady to hałas powyżej 120 km/h, słaba widoczność w tylnej szybie i czasami stuki w słupkach w zawieszeniu.
3,7
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Auto na pewno godne uwagi. Jak ktoś trafi zadbany model i najlepiej poliftingowy będzie na pewno zadowolony. Ostatnio widziałem sztukę 4x4 z gazem z 2008 roku za 17 000. W tej cenie z takim wyposażeniem nie ma szans żeby kupić inny samochód. Sprawdzi się na długie trasy jak i do jeżdżenia po mieście. Dobre wozidełko.
~er
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
To druga po ponad 2 latach ocena tego pojazdu (mam go od nowości, z salonu) Z czasem samochód zyskuje, awaryjność do zakceptowania a świerszcze - trzeba się przyzwyczaić, to typowe dla tego producenta (choć nie chwalebne) Serwis j.w.
3,7
~Sławko z Lublina
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Stawiam 4 choć nie jestem super zadowolony. Mam jednak przekonanie, że mogłem gorzej wybrać. Niemniej szykuję powoli zmianę i na pewno nie będzie to marka tak słabo zakorzeniona na naszym rynku motoryzacyjnym. Szczególnie doskwiera brak zamienników części zamiennych.
4,1
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Otrzymałem dokładnie to czego się spodziewałem. Typowy emerytowóz :) Auto na maksa nastawione na komfort jazdy, bez zadnych sportowych aspiracji. Na miasto bomba, na trasie nieco tęsknie za poprzednikiem (Nissan Primera GT). Zakupu nigdy nie żalowałem, duuuuużo plusów i kilka malutkich minusików ale to dosłownie pierdoły. No i nie ma obaw, żeby auto gdzieś zostawić na noc - brak zainteresowania dla zlodziei czy gówniarzy kradnących...
3,2
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Marzyłem o Lianie od dawna, aż dopiąłem swojego, niestety, mimo wszystko, i twierdzę to z żalem, jestem rozczarowany.Największym plusem będzie to, że będziesz miał{a} niebanalny samochód z dobrym wyposażeniem, idealny dla rodziny 2+2,z fajnym wnętrzem,i dobrym silnikiem Minusy to duża usterkowość i ta TRZESZCĄCA KABINA, drogi i słaby serwis

Usterki Suzuki Liana

Suzuki Liana – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~awtapicer@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Idealny samochód dla rodziny...na wyjazdy.....w miescie duzo wiecej pali ale niezawodnosc i wizyty tylko na przeglądy...sprawiają ze ma się pełny konfort.....POLECAM KAZDEMU
~hrabia Vader
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Dziwię się, że auto w polsce miało tak krótki żywot
~Alonso
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Autko kupiłem niecały rok temu, przejechałem 36 tysięcy kilometrów i nic, kompletnie nic się nie dzieje! zero zużycia oleju, nawet płyn do chłodicy był prawie pełen. nie sprzedam za nic w świecie takiego samochodu, zero dokładania piniędzy. W tej chwili jestem po wymianie oleju, w końcu po tylu km należy jej się:) zrobiłem przegląd i wyniki niemal ideale, zero stuków puków itp. REASUMUJĄC: BEZAWARYJNE AUTKO ZA ROZSĄDNE PIENIĄDZE (Silnik)
~Andrzej
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
pozytywnie pełne dodatnie zaskoczenie jeśli chodzi o jazdę cena jest adekwatna do jakości (Stosunek jakość/cena)
Suzuki Liana Hatchback