Lista ocen Suzuki Liana Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW 2001-2007 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Trzeszczące wnętrze, szczególnie latem jak auto postoi wcześniej na słońcu. Jak juz wyczytałem w poprzednich opiniach równiez i u mnie rozpadły się skorodowane obejmy tłumika co objawiło się irytującymi odgłosami podczas jazdy. Sama naprawa kosztowala groszę i trwala dosłownie chwilę ale jednak trzeba było zjechać z trasy. Poza tymi pierdołami nic więcej do zarzucenia mieć nie mogę.
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Niestety, slogan Suzuki " Duch Japonii", potrafi właściciela zdrowo przestraszyć. Wnętrze trzeszczy jak w maluchu, coś niesamowitego. Obejmy tłumika skorodowane po 2,5 roku, rozsypały się w rękach.Na szczęście mam kanał, więc radę dałem sam. Łączniki tylnich stabilizatorów do ciągłego smarowania.
~er
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
osłony termiczne ukł. wydechowego z marnej blachy, korozja elementów podwozia. Zwis przedni i niskie umieszczenie zderzaka - karykatura, brak egzemplarzy tego modelu bez uszkodzeń
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Trochę trzeszczy to tu to tam. Silikon w spray`u i trochę filcu rozwiązuje sprawę.
~Krzysztof.M.
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
nie mialem jeszcze zadnego problemu
~awtapicer@o2.pl
zero awarii....super.....