Lista ocen Suzuki Swift II Hatchback 1.0 i 56KM 41kW 1991-1995 (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bogan Bork aka \'gottago\'
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Nie siedziałem w żadnym innym aucie z tak znakomita widocznością we wszystkich kierunkach. Do tyłu jedzie się niemal tak samo jak do przodu. Zaletą są również lusterka wersji japońskich MKIII, szkło lustra jest większe niż w węgierskich MKIV i nowszych.
~byla_wlasicielka_fiara
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Boczne lusterka - po prostu rewelacja - nie rzeba ich co chwilę ustawiać a widać super, przed przednią i tylną szybę widać wszystko wieć jak najbarziej moja ocena "dobra"
~dabrowskir@zetokatowice.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Auto jest mocno przeszklone, nie ma jakichś dziwnych okienek, słupków itp zasłaniaczy. Lusterka boczne w porównaniu z lusterkami z seicento są gigantyczne.
~Bartek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Gdyby współcześnie produkowane samochody miały taką widoczność ze środka to byłoby o połowę mniej stłuczek na parkingach.
~agnieszka
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Jestem osobą dość niską (158cm) , a widoczność jest idealana. O wiele lepsza niż np. w Golfie III czy Passacie.
~szalwinskiw@stovit.com.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Bardzo dobra, i to mimo niskiej pozycji (w innych autach tej klasy siedzi sie wyzej, co mi zreszta malo odpowiada).
~sudoshner
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Duże szyby, małe punkty martwe dające wyregulować się za pomocą dość sporych lusterek.
~młody
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
przeszkadza mi tylko trochę stop na tylnej szybie umieszczony do góry reszta idealnie:)
~bartez17@interia.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Ogromne lusterka pomagają przy parkowaniu. Szkoda, że nie są regulowane od wewnątrz...
~TuReK
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Widocznos jest naprawde dobra wszystko widac pieknie sie parkuje z niczym nie ma problemow
Suzuki Swift II Hatchback