Lista ocen Toyota Avensis II (334) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 499 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~blaszko
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
avensisa oceniam na 4 to dobre godne polecenia auto mialem tez kilka drobnych usterek choc na 9lat i jazde przez caly zywot po polskich drogach to nic mogli sie troche bardziej postarac z wyciszeniem przy wysokich obrotach jest dosc glosnawo konfort jazdy na 5 wykonanie 4 ogolnie polecam ten model pozdrawiam
~Yolo
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Nigdy więcej Toyoty. Samochód zdecydowanie przereklamowany. Typowy europejski produkt na miernym poziomie. Wypracowana jakość marki nie jest już gwarancją zadowolenia. Za kilka lat Toyota zacznie zbierać krwawe żniwo na naprawach jak skończą się okresy gwarancyjne. ceny części nie do zaakceptowania.
~Rafał
Sedan 2.0 D-4D 116KM 85kW
Za taką sumę z tym wyposażeniem jest O.K. 9 poduszek, ABS, ESP, klimatyzacja automatyczna, radio, 8 głośników, elektrycznie składane lusterka zewnętrzne boczne, xenon, aluminiowe felgi, fotochromatyczne lusterko wsteczne. Dobra jakość materiałów. Konsola przednia jak w wyższej klasie.
~Łukasz
Kombi 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jest troszkę za droga w porównaniu do konkurencji, ale warta swojej ceny. W sensie takim że kupujemy auto bezawaryjne co nie podniesie już wiele kosztów podczas używania. Jednak patrząc na stosunek ceny do rocznika.... no kiepsko. Ale wszystko co dobre musi mieć swoją cenę.
~Misiek
Hatchback 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Samochód był droższy od innych marek, chociaż jak pamiętam citroen C5 wychodził drożej, a oferował mniej. Zresztą mam porównanie, ponieważ C5 kupił mój ojciec rok przed moim zakupem avensis. Moja toyota nadal mnie wozi, a C5 został sprzedany 3 lata temu, za niewielkie pieniądze.
~f60
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
Auto z grudnia 2005 roku z przebiegiem 55 tyś. km i pełną książką serwisową kupiłem w komisie za 38 tyś zł. Do tego komis zabrał w rozliczeniu moje stare auto za 9 tyś. zł. Czyli w gotówce zapłaciłem 29 tyś. zł. za samochód w wersji SOL Plus (wyżej już tylko Prestige).
~kierowca toyoty
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Tutaj niestety niezbyt dobrze uważam, że za takie pieniądze jakie producent żąda za ten produkt tego typu wpadki z podstawowym dla bezpieczeństwa użytkowania układem kierowniczym nie mogą występować, dobrze, że chociaż serwis sprawny i wszystkie te wpadki usuwa sprawnie i szybko.
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Fatalna jakośc wykonania, fatalna jakość serwisu Toyoty. Auto, które wg Toyoty pretenduje do klasy wyzszej średniej prezentuje własciwosci auta kompaktowego (oczywiście poza rozmiarami i ceną ...). W przyszlości raczej nie kupię juz Toyoty i wszystkim zainteresowanym odradzam.
~Jacek
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Porównując do konkurencji to w tej cenie przy takim wyposażeniu i parametrach silnika nie ma do czego porównywać. Konkurencja albo ma mułowate silniki (Vectra 12 s. do 100!), Alfa która gubi częsci po drodze, Passat w cenie z sufitu, francuzy z obawą o usterkowość drobiazgów.
~znający temat maruda
Kombi 2.0 VVT-i 147KM 108kW
mało traci na wartości. Dużo zamienników w częściach. Serwis niestety jak to serwis nie tylko toyoty - drogi. Mam samochód służbowy innej marki i jest to samo. Wszystkie naprawy w serwisie kosztują min 3x więcej niż u zaprzyjażnionego dobrego mechanika.