Lista ocen Toyota Avensis II (334) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 499 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAG
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jakość Toyoty na bardzo wysokim poziomie, materiały do wykończenia wnetrza gatunkowo dobre i bardzo dobre, choć czasem występują chwilowe stuki i świerszcze szczególnie na wyboistych polskich drogach a pochodzą głównie od tylnej półki bagażnika wersji Wagon /smar grafitowy na zamki tej półki załatwia problem/, cena w normie jak na samochód klasy średniej wyższej.
~Rafal
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Jest super wyposażone i dobrze wykonane. Drobne problemy to szukanie dziury w całym (bo i tak nie słyszę drobnego skrzypienia fotela a reflektory wymieniono). Wcześniej miałem niemickie samochody i w każdym z nich coś było do popawy po wyjechaniu z salonu. Znajomi mają francuskie (307, Laguna) i Ci to już znają mechaników w serwisach po imieniu!
~tetetka
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Panowie w salonach Toyoty -troche wiecej pokory i mniej zadecia-wasze auta tez maja niedorobki i sie psuja. Wymienic filtry i oleje potrafi kazdy "Zdzichu" na osiedlowym parkingu.Ale zeby wlasciwie zdiagnozowac upierdliwa usterke w samochodzie trzeba juz cos potrafic. Starajcie sie bo na dobrej opinii poprzednich marek toyoty mozna za daleko nie zajechac
~Kazik 1978
Sedan 2.0 D-4D 126KM 93kW
przepłaciłem Miałem wieksze oczekiwania co do auta za 85 000 PLN. Poza jakością złożenia mechanicznie samochód spisuje się dobrze. chodź wolałbym żeby się cos odczasu do czasu popsuło i niż żeby mi coś chrobotało w desc rozdzielczej.Z przykrością stwierdzam że następny samochód jaki kupie nie bedzie z po znaku T.
~ERG
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Przecietne materiały wykończeniowe. Beznadziejna beżowa tapicerka (moja wina! dałem się jak baran na nią namówić) zostaja plamy nawet po czystej wodzie!!! Zbyt mała regulacja kierownicy. Wysoki stały podłokietnik z przodu - przeszkadza, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Zbyt agresywny system stabilizacji toru jazdy.
~Tomasz
Sedan 1.8 VVT-i 129KM 95kW
uległem gorączce zakupu auta przed przystapieniem Polski do Unii E. Wowczas moje 80 tys. za auto nie wystarczyło aby dealer załozyl we ramach bonusu darmowy autoalrm. No ale cóz czasy sie zmienily i głowy sprzedawców toyoty tez troche ostygły.Nie wiem czy kupiłbym drugi raz T. Avensis. Wypowiem sie za 5 lat.
~Altin
Kombi 2.0 D-4D 116KM 85kW
Znowu jak to Toyota. Za Toyotę się płaci ale to TOYOTA. Kosztuje mniej niż Audi, jakość wyższa lub porównywalna do Audi, ale nie ma w sobie tyle prestiżu. Jeździłem wcześniej 10 lat Oplami, Audi, Mercedesami i powiadam wam: nie zamierzam do nich wracać. Lepiej zapłacić za porządną Toyotę i mieć spokój.
~adrian
Kombi 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Materiały wewnątrz są dobrej jakości. Może nie są rewelacyjne ale siedzenia nie przecierają się. Deska i drzwi wykonane z fajnego materiały. Dużo elementów powleczonych materiałem skóropodobnym co daje całkiem niezłe wrażenie. Ja osobiście nie lubię chamskich plastików a"la Audi itp.
~RADOSŁAW
Sedan 2.0 VVT-i 147KM 108kW
za używane auto w bardzo dobrym stanie, żeby nie powiedzieć perfekcyjnym zapłaciłem bardzo rozsądne pieniądze. wiecej niż srednia wartość na aukcjach internetowych, ale szukałem dobrego egzemplarza a nie najtańszego i trafiłem w 10. Wam też tego radzę. Z perspektywy czasu to się bardzo opłaciło
~Tomasz
Kombi 2.0 D-4D 126KM 93kW
Hmm, w 2008 r., kiedy kupowałem to auto stosunek był bardzo dobry. Teraz po latach mogę powiedzieć, że były to dobrze wydane pieniądze, patrząc na świetne wyposażenie, jakość wykonania. Teraz stosunek jakości do ceny w porównaniu do nowego Avensisa jest nawet lepszy, ze względu na atrakcyjne pakiety.