Lista ocen Toyota Corolla VII (328)

~apaciorek@go2.pl
Hatchback 1.6 i 16V GLi 114KM 84kW
Jest to moja druga corollka, pierwszą (1,3; 90 r. htb) jeżdziłem dwa lata przebieg 85 - 130 tys. koszt jedynej naprawy 50 zł. Tą, którą jeżdżę aktualnie mam od nowości. Egzemplarz bez awarii. Klocki i tarcze z przodu jeszcze oryginalne, podobnie akumulator - samochód stoi pod chmurką. Miałem do dyspozycji opla vectrę - koszt przeglądów nieporównywalny 5 do 10 razy drożej zależnie od rodzaju usterek w oplu
~KOZYR - WARSZAWA
Kombi 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Polecam każdemu. Samochód niezawodny, części tanie, doskonale znosi LPG, mało pali, super hamulce, pakowne i niedrogie.
~Tuśka
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
nie wyobrażam sobie lepszego auta, niż moja ukochana Toyota! gdybym kiedyś jednak zmieniała auto, to też na Toyotę, ale chyba na mniejszy model (Yaris?), bo w tej chwili nie mam konieczności posiadania auta na 5 osób;
~Sylwek
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
nic mi nie nawaliło przez dwa lata jazdy a kupiłem ją jak miała 60 tys km sprzedałem 110 tys km !!!
~jarekleczna@wp.pl
Sedan 1.4 XLi 16V 88KM 65kW
samochód mimo 18 lat sprawuje sie znakomicie, jedynym mankamentem jest słabo wyciszone wnętrze i brak wspomagania kierownicy.
~Bober
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
bardzo przyzwoite auto, rewelacyjne spalanie, wysoki komfort jak na ten rocznik, wersja liftback bardzo pakowna, polecam ten model!
~Krzychu
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Idealne autko do przemieszczania sie z pkt. A do B. Liftback jest piekny czegolnie na niskich alu :) i mało ich jeździ :) :) :) nie były sprzedawane w polsce :)
~Budda 73
Sedan 1.6 Si 114KM 84kW
Auto kupiłem tylko dlatego,że ktoś mi je gorąco polecał .nie byłem zachwycony.Ale toyka potrafi się odwdzieczyć.Jest szybka,tania,niezawodna.No i roczniki do 96,to ostatnie produkowane w japonii corolle.Polecam
3,8
~kuba m.
Hatchback 1.4 16V XLi 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Nie chcialbym go zmienic na inny, chyba, ze na nowsza Corolle.
~komuch
Hatchback 2.0 D XL 72KM 53kW
super auto do jazdy po mieście na dłuższe trasy nie za bardzo ale można ja osobiście byłem toyotką w irlandi , dani , żadne długie dystansy jej nie straszne