Lista ocen Toyota RAV4 III (242)

~Michał- właściciel michal_gladki@vp.pl
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
autko sprawdza się wszędzie w mieście, w trasie w terenie po nadto silnik 2.2 136 km w zupełności wystarcza. Cena nie jest wygurowana.
~Ralf
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Jezdzic ta zabawka to czysta finezja i absolutna przyjemnosc. Nie popadam w megalomanie ale jestem w pelni usatysfakcjonowany. Ogolnie okresle, ze Rav 4, to polaczenie piekna z sila.Nie zdarze sie to czesto przy autach terenowych,ale w tym przypadku tak wlasnie jest.
~Teodor
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
miałem i mam Megane II też diesel, złego słowa nie dam powiedzieć, takiego warkotu i "trzeszczenia zaworów" przy przyśpieszaniu to nie było nigdy, silnik dużo mniejszy a wciskało w fotel (Silnik)
~Bronek
MPV 3.5 V6 269KM 198kW
Szkoda że na nasz rynek nie idzie takie auto -pancerna skrzynia i silnik - nie do zajechania-7 sekund do setki - mam wersję sport więc bardziej sztywna ( limited jest bardziej komfortowa też jeździłem przed zakupem wersji sport)-zakup z przymusu bo nie było innej opcji a ta przyjechała właśnie z USA - bezwypadkowa - osoba prywatna - polecam każdemu kto ma wzrost ponad 180 cm - kto lubi moc i ma mały budżet na naprawy - tu się nic nie...
~leśnik
MPV 2.0VVT-i Multidrive S 158KM 116kW
Samochód po 9 latach i 280 tys.km przebiegu wygląda jakby wyjechał z fabryki (praktycznie niezużyty środek), a jedyną awarią jaka miała miejsce była regeneracja maglownicy koszt 520 zł z robocizną. Samochód spełnia moje oczekiwania, nie jest limuzyna oraz nie jest samochodem sportowym, ale jako samochód na co dzień użytkowany w lekkim terenie jest nie do zdarcia (tylko raz wymieniałem sworznie i końcówki). Dzieki CVT nie brakujue mocy na...
2,7
~iceland
MPV Facelifting 2.2 D-CAT 150KM 110kW
POdczs jazdy wszystko skrzeczy,piszczy,sprzypi jak w 20 letniej syrenie (auto nie zna terenu).Jak przy nastepnym serwisie tego nie zlikwiduja nie odbiore auta i nie zaplace za przeglad
2,8
~miki
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Auto nie warte tych pienieędzy,kiepskie wnetrze,silnik paliwożerny
~slawek biuro@saltek.com.pl
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
po dodaniu gazu jak auto schodzi z obrotów ze skrzyni dochodzą odgłosy jakby ścierania sie elementów metalowych. W ASO nie wiedzą co to jest i nie wiedzą co z tym zrobić - mówili że w podobnym RAVie słyszeli to samo - PORAŻKA !!! (Skrzynia biegów)
~kewlys5@wp.pl
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Środkowe siedzenie pasażera bardzo niewygodne.Podłokietnika z tyłu nie można ustawić poziomo.Ciężko ustawić fotel kierowcy, mam wrażenie, że sprzęgło jest za daleko.
4,1
~Jakubbb
MPV 2.0 i 16V 152KM 112kW
152 KM - wystaczająca moc w trasę i na miasto. Mogłoby być 180 km. (Silnik)