Lista ocen Toyota RAV4 III (242)

~Lok
MPV Facelifting 2.2 D-4D 150KM 110kW
Stuki z tylnego układu napedowego. Beznadziejne zabezpieczenie antykorozyjne lub raczej brak takowego. Przerdzewiała nawet rura wlewowa paliwa. Brak kontrolki poziomu plynu spryskiwaczy. Spalanie do akceptacji. Wydajna klimatyzacja.
~Kaszpirowski
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Nie jest to mój samochód aczkolwiek poruszam się nim z pewnych względów bardzo często, jeśli chodzi o styl mojej jazdy to jeździłem bardzo dynamicznie a teraz z powodu na pewien incydent z panami policjantami jestem zmuszony przez pewien czas jeździć przepisowo. Jeżdżąc dynamicznie w trasie na drogach powiatowych to średnie spalanie wychodziło ok. 6,6-7,3 litra ON, teraz gdy jeżdżę znacznie wolniej, staram się jechać jak najbardziej eko i... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~xsars
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
jeśli chodzi o silnik to jakoś trzeba pociągnąć troche tej masy, przy czym jest ekonomiczny i cichy. Brakuje mu tego co ma wersja 177km, ale coś za coś (Silnik)
~tolek
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
jak na razie uwazam ze byl to udany zakup, mialem okazje przetestowac kilka innych aut w tej klasie i to wydalo mi sie najlepsze - zobaczy czy gdy zrobie jeszcze kilkadziesiat tysiecy nie zmienie zdania
~jasiek1947@interia.pl
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
Samochód jest świetny. Ostatnio jechałem z przyczepką (1300 kg) po sypkim piachu i po tym wiem że nie będę miał żadnych problemów zimą. Na autostradzie zachowuje się jak świetny samochód osobowy. Jechałem około 190 km/godz.
~Rafi
MPV 2.0 i 16V 152KM 112kW
Jestem bardzo zadowolony. Kupa miejsca, ładny wygląd, wygoda i poczucie bezpieczeństwa. Spalanie w normie.
~artur_komorowski
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Porządne japońsko amerykańskie auto. Bez usterek, wygodne i wyjątkowo pojemne. Z LPG wyjątkowo oszczędne. Wyjazd Gliwice-Split 3 tankowania LPG co 350km po 20EUR. Największa zaleta to bagażnik. Po złożeniu kanapy pojemność jak w Berlingo.
~zbychu
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
niezawodne fajne autko, doskonale na dluzsze trasy
~xatt
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
fakt, od przeglądu do przeglądu (15tys.km) potrzebuje dolać 1,5l. oleju ale podobno TD tak mają, poza tym silnik świetny, mocny, duży moment, po górach idzie jak burza (Silnik)
~nowakzb
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
przeszkadza trochę głośność samokontroli układów po uruchomieniu silnika (Silnik)