Lista ocen Toyota Yaris II Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2005-2011 (49) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edward
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Zawiodłem się: 1) po 2500 km nie działa kierunkowskaz tylni lewy oraz nie otwiera się pokrywa silnika - naprawa w ramach gwarancji; 2) po 2800 km nie działa kierunkowskaz tylni prawy, spalona żarówka - koszt naprawy nie objętej gwarancją wynosi 25 PLN. Po Toyocie spodziewałem się 100% niezawodności, dlatego ją kupiłem. Następnym razem będę brał pod uwagę inne marki.
~Leszek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Przy przebiegu ok 115 tys km po pierwszym przekreceniu kluczyka nie odpalil. To byl pierwszy taki kaprys ktorego sie nie spodziewalem. Na szczescie nie marudzil juz przy drugiej prubie. Zadrzylo sie takze ze silnik zaczal pierdziec ok 60 tys km. Przyczyna byl poluzowany wydech. W tej chwili dzieje sie to samo.
~Hubtor
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
odradzam wszystkim zakup firmowego alarmu challenger. szósty raz byłem w serwisie toyoty nie potrafią mi go naprawić!!! alarm po jego aktywowaniu wydaje (nie zawsze) dwa sygnały SYRENĄ...mój sąsiad dostaje już kurwicy gdy parkuję pod jego oknami po północy....
~mncn
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Z rozpaczą wielką stwierdzę że nic się nie popsuło. Elektronika działała bez zarzutu poza doinstalowanym niefabrycznie centralnym zamkiem. Poza tym w moim egzemplarzu miałem ekskluzywny system Korbkotronic na którego działanie nie nic narzekać.
~miniomax
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Pech chciał, że co mniej więcej pół roku coś auto bolało. Zaczęło się od niewielkiej stłuczki, później akumulator padł po 2 latach, po 2,5 chłodnica zaczęła przeciekać, po 3 siadł alarm ;(
~yrdn
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Szwaknkował centralny zamek, głównie drzwi pasażera (wersja 3d) Nie jest to usterką a bardziej charakterystyką silnika 3cyl. że potrafi zafalować obrotami, ale za każdym razem stabilizuje się.
~Perla
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Trzeba uważać na plastikową listwę na progu. Ja raz przytrzasnąłem ją źle zwiniętym pasem i teraz ciężko ja dopasować. Materiał plastików jest dość specyficzny i trzeba dobrać odpowiedni płyn do czyszczenia.
~instruktor
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
nic sie nie psuje. przez 190 tys. nie wymienione nic. tylko olej. i klocki. no i opony. troche plasktiki pukaja z tylu. nic wiecej. zawieszenie cichutko. uklad kierowniczy bez zazutu.
~rafał 29
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
no cóż... coś skrzypi w zawieszeniu, serwis nie potrafi się z tym uporać, przy tankowaniu pistolet odbija nawet jak zbiornik jest pusty więc jest zabawnie, odstający zderzak

Usterki Toyota Yaris II

Toyota Yaris II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Vadik K.
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Troszke za czesta wymiana zarowek z przodu ale to sie zdarzy w kazdym aucie wystarczy ze na wybojach podskoczy auto i jest po zarowce.
Toyota Yaris II Hatchback 5d