Lista ocen Volkswagen Bora Kombi (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jackowiak
Kombi 2.0 115KM 85kW
Komfort żaden. Głośno! Przy 120km/h wydaje mi się że pilotuję odrzutowiec - maksymalne skupienie. Ci co wypisują że jest super chyba nigdy nie mieli innych samochodów. Ten samochód jest droższy niż "francuz" tej samej klasy a w stosunku do nich wypada co najmniej tragicznie.
~malenky
Kombi 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
Wczesniej miałem toledo z tego samego rocznika na tej samej płycie podłogowej ale różnica jest kolosalna....po zdjeciu schowka widac duzo oryginalnych VW mat wyciszających...w seacie nie było ani jednej. przy predkosciach autostradowych wmiare cicho.
~miro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Nawet cicho do momentu gdy rozleci się harmonijka w układzie wydechowym/stały numer w wolkswagenie/,lecz tutaj w tą część wydechu na stałe wmontowano katalizator/jeszcze sprawny/i przy wymianie pierdoły, trzeba wymienić całość.Płacz i płać.
~Henry
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Ujdzie , powyżej ok 160km/h może przeszkadzać trochę szum powietrza opływającego auto(ale w fabrycznym radyjku wraz ze wzrostem prędkości muza sama się pogłaśnia także niektórym może nie przeszkadzać )
~Tomek
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Coż pompowtryskiwacze dają o sobie znać, chociaż nie można powiedzieć, że jest jakiś wielki hałas w samochodzie. Do ok. 140km/h całiem komfortowo, choć oczywiście głośniej, niż w benzynie.
~Marcin
Kombi 2.8 V6 4motion 204KM 150kW
Silnik jest bardzo dobrze wyciszony lecz dla mnie to minus. Uwielbiam ten pomruk Vra :D Druga sprawa, przy predkosciach autostradowych czyli 130 w gore juz jest dosyc glosno w aucie
~Fanvan
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Najciszej nie jest. przy 140km/h nie jest źle i da się jechać. przy większych prędościach zaczyna przeszkadzać szum. PRzy jeździe po mieście też dość słychać silnik ale to diesel...
~kozaczi@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Jak dla mnie bomba, w porównaniu do Seata toledo 2 niebo a ziemia. Cichutko, mieciutko i przyjemnie poprostu sie plynie.
~Mick
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Dość głośno jest w środku gdy się wsłuchamy. Słuchając radia nie zwracam już na to uwagi.

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rafels8811@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
jak to w dieslu słychać rechot ale mi to nie przeszkadza, trochę słychać opony ale to chyba raczej ich wina
Volkswagen Bora Kombi