Lista ocen Volkswagen Bora (515)

~Jacek
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód, oszczędny, tanie części, każdy mechanik go naprawi. Kopyto ma w miarę dobre, na trasie na mokrej nawierzchni (opony letnie 205!!) przy próbie szybkiego przyspieszenia przy 1900-3000 obrotów na 3 biegu potrafi zamieszać kołami. Ładniejszy na pewno od Golfa IV, jeśli trafi się na zadbany egzemplarz to będzie hulał i hulał.
3,5
~maryjuszp
Sedan 1.6 100KM 74kW
Auto ogólnie dobre. Minus to zbyt niskie zawieszeni przeszkadzające w jeździe miejskiej i przy dziurawej nawierzchni - możliwoosć uszkodzenia elementów najniżej położonych. Za ciężki dla najmniejszyvh silników. Do podróży z nieliczną rodzinką ok, na wakacje powinno się w niego dac radę zapakować. Mała utrata wartości.
~Rasta87
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto użytkuje 4 lata, zakupu dokonałem w 2015 roku z przebiegiem 261000km obecnie ma 307020km przez okres użytkowania nie miałem poważniejszych usterek. Jedynym mankamentem tych samochodów B podobnie jak w golfie 4 generacji są zapiekające się tylne zaciski hamulca. Zawieszenie bardzo wytrzymałe, rzadko się wybija. Czy kupiłbym borę jeszcze raz? Zdecydowanie tak! Samochód godny uwagi.
~Paweł
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jak na auto niespełna 13 letnie jest w świetnym stanie. Na razie mnie nie zawiodło i tej myśli się trzymam :)
~Piotrek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Trochę brakuje mi 6 biegu no ale widziały gały co brały. Mimo tego spisuje się super dlatego stawiam 5.
3,8
~Ja-Radom
Sedan 2.0 115KM 85kW
Beznadziejnie. Sprzęgło wymieniałem dwa razy, raz popsuła sie klimatyzacja, raz komputer. Żałuje ze bory nie sprzedałem bo już włożyłem w nią prawie tyle ile za nią dałem w salonie. A i uważajcie na salony VW. W niektórych serwis jest poprostu do ....!!!! Paliwo pije jak smok. Trzeba się oswoić z częstym tankowaniem. Gdyby samochód sie nie psuł, byłby idealny.
~seb-q
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Idealne auto dla rodziny, koszty utrzymania niewielkie, ceny części standardowe. Nawet w przypadku poważnej usterki (turbina , pompa wtryskowa) koszty są śmiesznie małe w porównaniu do najnowszych samochodów z DPF-ami i pompo wtryskiwaczami .
4,1
~Verb
Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW
Niewymagające auto... tanie w utrzymaniu, i dość ładne.
~ARTI_ONE
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Samochód wpełni spełnił moje oczekiwania, miał być w miarę tani i ekonomiczny a zarazem rodzinny i szybki
Dziennik kosztów dla Volkswagen Bora
6,2
9,4
11,4
3,5
~s.wysokinski@wp.pl
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
rozleciał sie po 115000, regeneracja głowicy, wymiana pierścieni i uszczelniaczy trzonków zaworów. do tej pory nie udało się go doprowadzić do całkowitej sprawności, przed awarią praca motoru była zadowalająca (elestyczność), w tej chwili nie wiem gdzie podziały się konie mechaniczne (przynajmniej 20% pasie się nie tam gdzie powinny) (Silnik)