Lista ocen Volkswagen Bora (515)

~Andrzej -Wałcz
Sedan 1.6 100KM 74kW
Jest bardzo sztywna -dosyc cięzko porusz sie gałka skrzyni biegów. (Skrzynia biegów)
~maciek@dzi9.com
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Samochód bardzo dobrze sprawdzi się w młodej rodzinie. Nie jest to popularny Golf, ale dziedziczy jego dobre strony, plus daje od siebie nietuzinkowy wygląd. Auto niezawodne i pewne, niedrogie w utrzymaniu.
~kruszynski.tomasz@wp.pl
Sedan 1.9 TDI 115KM 85kW
wydaje się, że to jest to o co mi chodziło. Jedyny mankament to mimo olbrzymiego bagażnika, otwór - klapa do niego bardzo mała. Byłoby lepiej gdyby klapa bagażnika była połączona z szybą. Wtedy wlot bagażnika byłby imponujący i nie byłoby kłopotu z wsadzeniem dużych przedmiotów.Genrelnie - szerokiej i nie dziurawej drogi!!!!
4,1
~Jaro
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Dobrze wspominam to auto. Jako sportowe rodzinne kombi w tdi ;-). Dynamiczne, komfortowe, oszczędne i bezpieczne. Miałem wersję Trendline, w miarę dobrze wyposażoną. Solidne i bezawaryjne zawieszenie, dobre hamulce. bardzo dobre fotele kubełkowe, wygodne.
~jrk.sanok
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
jak dla mnie to bardzo dobre auto, polecam ;) chodz z częściami to różnie bywa :)
~kurek
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
ogolnie polecam kazdemu kto chce auto ktore pali malutko i do ktorego na kazdym rogu mozna kupic niedrogo czesci itd.akurat autko na codzien
~darek
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Ogólnie silnik pracuje dobrze, ale przy 2200 do 2300 nabiera dziwnych ibracji najbardziej zimą i troszke buczy dlatego przeciętnie. (Silnik)
~Marcin lat 24
Sedan 1.6 16V 105KM 77kW
Bardzo elegancki wygląd. Twierdzę, że nie ma takiego drugiego, obecnie produkowanego samochodu o tak świetnej prezencji. Nie jest wybitnie drogi jak np Audi A4, które przecież pod względem mechaniki jest niemalże identyczne jak VW Bora
~Szymon
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na mój przebieg ponad 250tys z tego moje 100tys to nie moge narzekać na ten samochód, myślalem o wymianie na coś nowszego ale stwierdziłem że wiem co mam i jak kupie jakieś awaryjny szajs to bede żałował. Nie miałem przypadku przez 5 lat żeby odmówił posłuszeństwa i gdzieś było go trzeba holować czy coś w tym rodzju, zawsze wróciłem do domu.

Usterki Volkswagen Bora

Volkswagen Bora – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł K
Sedan 1.6 100KM 74kW
Silnik jest 8 zaworowy co za tym idzie tani w serwisie , mało awaryjny,idealny do gazu i pracuje od najniższych obrotów niczym diesel, no i jest cichutki. (Silnik)