Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Transporter (301)

~keller
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Samochód niemal bezawaryjny. W porównaniu do swoich konkurentów (Vito i Transit) wypada najlepiej! Posiadam go kilka lat i w serwisie jest tylko na wymianie płynów i części eksploatacyjnych. Kierowca, który dba o ten samochód bez problemu zrobi nim 0,5mln km
~valve
Transporter 2.4 D 75KM 55kW
Bardzo dobre auto do przewozu osób a po wyjęciu foteli (bardzo prostym zresztą) również i towaru. Największym plusem jest komfort jazdy, ergonomiczność nadwozia, niezawodność i wytrzymałość samochodu oraz brak charakterystycznego dla Transitów "terkotu" silnika. Jeszcze gdyby w ASO (MW Danelczyk Lublin) nie mówili, że ten typ tak ma...
~Grzegorz--ZOYA
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Po siedmiu latach eksploatacji uważam że auto spisywało się świetnie.Kupiłem je nowe z salonu. Przy zachowaniu i przestrzeganiu wszystkich przegłądów nawet nie w autoryzowanej stacji nie sprawiało wiele kłopotu. Nawet akumulator służył mi pięć lat a wydechu do dzisiaj nie ruszałem. Nawet jak kupię sobie nowe auto to vw zostawie w firmie, aby dalej pracował na swoje utrzymanie.
2,7
~jarosław_bugajski
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Samochód kupiłem z oryginalnym przebiegiem 221 tys mk od gościa,który kupił go z MON Danii.Woził pocztę.Od zakupu problem za problemem.W lecie nie chciał odpalać,okazało się że m.in cofa się paliwo.Po kilku wizytach u mechanika w końcu problem został rozwiązany.Pasek od alternatora pęka raz na miesiąc.Raz zaciął mi się 200 km od domu wieczorem i nie chciał otworzyć.Musiałem wzywać gościa od włamywania do samochodów.Koszt 300 zł bo weekend.Nie...
4,1
~Marek
Transporter 2.5 110KM 81kW
Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Wcześniej jeździłem wieloma t4 z dieslem i musze powiedzieć że benzyna to jest całkiem inna bajka :) wysoka kultura pracy .. cisza w kabinie i zawsze zapas mocy pod prawą nogą
~Paluch
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Autko jest rewelacyjne do celów do jakich je używam (przewóz instrumentów muzycznych, nagłośnienia i ludzi). Jako samochodzik dla zespołu myzycznego (5 osób) - rewelacja. Wygodny, "zwinny", praktyczny i piękny.
~hibit@tlen.pl
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Dla mnie nie ma lepszego dostawczaka, może nie ma klimy,el.szyb i alufelg, ale świetnie się spisuje w tym co robi.
~Dominik 20 lat
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Doskonały samochód żeby załadować narzędzia i jedzić nim do roboty ma budowe
~j23
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Ponieważ nie ma samochodów doskonałych daję ocenę dobrą.
~bumar@konin.lm.pl
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
moja druga opinia po 10tys.km zawsze się coś znajdzie co nie pasuje ogólnie dla mnie jest ok. nadal polecam to auto następną opinie wystawie za 20tys. km
Volkswagen Caravelle T4 Transporter