Oceny Volkswagen Golf II 1.8 90KM 66kW 1984-1991

Volkswagen Golf II 1.8 90KM 66kW 1984-1991 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf II 1.8 90KM 66kW 1984-1991

~Vivax Falciparum
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Mniej więcej rok temu (Maj 2010), udało mi się znaleźć zadbanego Golfa, wersja Madison, z piękną niebieską tapicerką, felgi pirelli dedykowane do tego modelu, zachowany w oryginale, nie licząc półsekwencyjnej instalacji gazowej. Poprzedni właściciel posiadał go osiem lat, wymieniał wszystko na czas, garażował go, a ja otrzymałem od niego wszystkie (sic!) faktury z napraw wykonanych w tym okresie. Golf kosztował mnie 3300zł - suma za którą jak...
~dzonks@gmail.com
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Uważam zakup tego samochodu za jedną z najbardziej uzasadnionych decyzji swojego życia i nie żałuję tego w najmniejszym procencie. Kupiłem go w listopadzie 2008 roku od gościa, który sprowadził go z Niemiec, z przebiegiem 190 tysięcy kilometrów. Do wymiany była tylna belka (skrzywiona) i lakier na boku do poprawy. Trochę pracy wyeliminowało problemy z elektryką, czujnikami itp, poza tym doinwestowałem autko (nowy kompletny układ zapłonowy,...
~Artur
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód kupiony rok temu (Lipiec 2021) od pierwszego właściciela, który dbał o niego jak o niemowlaka, garażował go, dbał o blacharkę, wymieniał podstawowe rzeczy w silniku itp. Samochód ten to wersja Country, a więc jedna z najrzadszych wersji Golfa 2, dałem za niego 29,900 euro.
3,3
~Maurice Dribble
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Mam wersję z automatyczną skrzynią biegów, a tu do wyboru jest tylko ręczna. Wady auta można wymieniać bez końca. Można też wrzucić je wszystkie do jednego worka zwanego wiekiem i zapomnieć o nich. Odważę się nazwać niezawodnym samochód, który mając 25 lat zawodzi mnie średnio raz na pół roku. Wiele nowoczesnych aut wypada przy nim słabo. Wspaniały samochód dla początkujących kierowców.
3,5
~SpeedyGonzalez
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód świetny, jeśli chodzi o młodych kierowców takich jak ja. Za cenę kupna nie jest tak szkoda go np. rozbić. a rok lub dwa lata się pojeździ, części może kupić dziecko za kieszonkowe. poza tym wersja 5 drzwiowa jest bardzo wygodna. Jak to mawiam samochód bez elektrycznych bajerów ale za to z duszą : )
3,2
~artur
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Ten kto wymyślił deske rozdzielczą golfa 2 to chyba pracował przy ciągnikach rolniczych a te przełączniki masakra.Ale ja dałem za mojego golfa 2.500zl i mam go dwa lata.Włożyłem w naprawy około 1.200zł a zatem za te pieniądze dla ludzi bez kasy auto godne polecenia bo części są naprawde tanie tylko żadnych rewelacji auto szału nie robi ale co najważniejsze tanie wmiare pojemne i jeździ.
~Kogut
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Jak na ten wiek auta jest super. Dużo młodszych samochodów może taki \"dziadek: zawstydzic. Mój ma prawdopodobnie oryginalny przebieg 340tys., ale nie był nigdy bity i nie ma na nim nic rdzy jak i na karoserii tak i na podłodze. Nigdy chyba nie sprzedam tego samochodu
~Łukasz_R_Nysa
Hatchback 1.8 90KM 66kW
auto godne polecenia, jeździłem wcześniej różnymi autami i np oceniam golfa lepiej od służbowego rocznego fiata pandy. co prawda potrzebuje trochę troski ale dla średnio zdolnego majsterkowicza nie ma w tym nic trudnego, polecam zamontowanie haka, osobiście ciągłem prawie 2 tony (bmw kumpla na lawecie) i dało radę
~smartGT gianni@poczta.onet.eu
Hatchback 1.8 90KM 66kW
JAK JEST ODPOWIEDNIO EKSPLOATOWANY, WYMIENIANY JEST OLEJ I FILTRY TO DŁUGO TEN SAMOCHÓD SŁUŻY!!! MOŻE SĄ I NOWSZE I ŁADNIEJSZE AUTA, ALE CZY TAK NIEZAWODNE?!? GOLF II- TEN SAMOCHÓD SIĘ KOCHA, NIGDY MNIE NIE ZAWIÓDŁ!!!
3,5
~tomasz suchy
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód super szczególnie w tej wersji:Zender Z60.Kupiłem go bo wygłąd ma super i ludzie odwracają głowy...Poszerzony ,felgi15-tki,lexusy z tyłu, front Jetta i kolor fiolet perła w brokacie no i ten pomrók..Brak ciut mocy ma ok.96 KM.