Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 (65) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Tutaj może być powód do dyskusji bo i ile wcześniej nikt nie katował auta na 2-ce z zaciągniętym ręcznym to skrzynia ma bardzo ładne przełożenia i bardzo dobrze "wyważone" 1,2 krótkie 3,4.5 dłuższe i w parze z nie spalonym sprzęgłem to samochód ma świetne przełożenie mocy na drogę.
~A.Biernacki
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Skrzynia bez zarzutów i haczeń trochę krótkie przełorzenia... 5 bieg 3000obr/120Kmh ale to kwestia gustu... za to można jechać 40km/h na 5-biegu i 30 km/h na 4-biegu lecz nie polecam. Po miesie idealny 4 beg 2000 obr/60km/h
~Mateo
Hatchback 1.8 75KM 55kW
stosunkowo krótkie biegi 1 oraz 2 odbijają się znacznie na tzw. odejściu ze świateł, czy szybkich manewrach w mieście, dynamiczna 3 i 4 oraz całkiem elastyczna 5tka pozwalają na swobodny dobór potrzebnej mocy do prędkości.
~Maćko
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Skrzynia jak skrzynia u mnie przez długi czas była eksploatowana w mieście słychać dwójkę. Piątkę trzeba wbijać jak w ursusie. Ale skrzynia odporna w przy właściwej eksploatacji wytrzyma naprawdę długo.
~Bagin
Hatchback 1.8 75KM 55kW
jeżeli chodzi o skrzynie biegów to nie mam do niej zastrzeżeń, biegi wchodzą plynnie i nie ma mowy o jakims zacinaniu czy czyms w tym stylu, posiadałem już 2 golfy i nie ma do czego sie do czego doczepic
~Ushtari
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Skrzynia jest ok, ma jedno zadanie tylko i to robi, dla mnie jedynka jest za krotka, czuc to bardzo przy redukcji z dwojki kiedy trzeba duzo spowalniac zeby weszla, reszta ok, dosc precyjna.
~Rulfy
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Skrzynia strasznie długo \"myśli\" co powoduje prawie totalny brak przyśpieszenia. Moim zdaniem za słaby motor i g......a skrzynia. O LPG już nawet nie wspomnę.
~Marcin87
Hatchback 1.8 75KM 55kW
260 tyś na liczniku a jeszcze działała (widać ten dziadek z Niemiec co o bóg wie ile km. cofnął licznik szanował. Ale jak już sprzedawałem to spore luzy na drążku.
~Aleksander
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Skrzynia pracuje dobrze przydałby się szósty bieg, piątka trochę krótka ... aczkolwiek 50KM/h na 5 biegu da sie pojechać, tylko nie wiem po co, w miescia uzywam tylko 1-4 bieg.
~Adam
Hatchback 1.8 75KM 55kW
dobra ja mam skrócony lewarek podczas mrozów mam problemy z wrzuceniem jakiego kol wiek biegu ale to wina oleju bo mam zamiennik zalany.
Volkswagen Golf III Hatchback