Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW 1991-1997 (43) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~A.Biernacki
Hatchback 1.8 75KM 55kW
3 lata temu (w2008r)za autko zapłaciłem 6900zł (było już zarejstrowane w PL) wyposażenie pełne (klima,elektryka,podgrzewane fotele itp... oprócz ABS) - auto nie miało żadnego poważnego dzwona co potwierdził niezależny diagnosta (czuć to też przy prowadzeniu)wszystkie elmenty elektryczne działają do dziś .... tylko że wtedy paliwo kosztowało ok.3.30-3.50 za litr..... dziś kupiłbym diesla. Pozdr.
~pea
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Uważam że poważną wadą (poza drobnymi usterkami) jest jego cena. Za pieniądze za które można kupić np Forda z pełnym wyposażeniem i 120 konnym silnikiem dostajemy kilka lat starsze autko miejskie ze wspomaganiem, elektrycznymi lusterkami 90 kucykami ... Ale mimo wszystko jestem z niego zadowolony, i dopóki nie zbiorę jakiejś większej gotówki na konkretny wóz to raczej go nie zmienię.
~...
Hatchback 1.8 75KM 55kW
po doświadczeniach z różnymi autami stwierdzam ,że lepiej kupić stare auto dobrej marki niż dużo młodsze nawet z lepszym wyposażeniem ale marki żadnej.wcześniej miałem fiaty i fordy i ciągle wszystko się psuło.do tego rdza wszędzie.na moim golfie nie występuje
~Corny
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Ciężko o zadbany samochód. Mój już był po jakiś przygodach, rdza nie daje o sobie zapomnieć: nadkola, próg, przy korku wlewu. Za tą cenę jako "przemieszczacz" lub dla młodego kierowcy albo do dojazdu do pracy to sprawdzi się.
~Ushtari
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Jakosc Golf Mk3 jest dobra, z cena roznie bywa, czesci sa dostepne i w dobrych cennach, polecam kupic drozsze oryginalne czesci bo widac roznice jakosc od razu. Golf robi wszystko dobrze ale nic nie robi najlepiej dlatego mysle ze to jest przeciety samochod.
~SaSIaT
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Jak na tą cene w jakiej można teraz kupić Goferka to dostaje sie bardzo dużo, wygodne siedzenia dynamiczne silniki, niezbyt rdzewiejące nadwozie. Autko warte swojej ceny;)
~Mariusz
Hatchback 1.8 75KM 55kW
No co jak co ale jeśli znajdziemy ładny egzemplarz którego nie dostali w swoje ręce "Janusze" oraz agrotunerzy to samochód służy bardzo długi czas.
~Bagin
Hatchback 1.8 75KM 55kW
cena jest dosc wysoka jak na samochod klasy nizszej sredniej, ale naprawde warto dac za niego trosze wiecej bo to sie zwroci z czasem
~słoniu1
Hatchback 1.8 75KM 55kW
wersja savoy - w 2004 dałem za niego 15,5 pln - jak na ten czas dobra cena, teraz to 9 tys pln - jesli zadbany i z dobrym wyposażeniem, to warto.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf III Hatchback 1.8 75KM 55kW
7,3
10,1
~Aleksander
Hatchback 1.8 75KM 55kW
Auto nie taci duzo na wartości, solidnie wykonane ważne jest udokumentowane pochodzenie, wtedy naprawdę będzie bezawaryjne.
Volkswagen Golf III Hatchback