Lista ocen Volkswagen Golf VI (261)

~Bartek
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Auto poprawne do bolu. Pamietajmy ze to klasa kompakt.
~Dymek :)
Hatchback 3d 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik jest genialny :) bardzo elastyczny, przyspieszenie jest naprawde zdumiewające bo to cały czas silnik 1.4 :) ale razem z skrzynia DSG to po prostu torpeda :) (Silnik)
4,1
~bartek442
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Po przejechaniu 100 tysięcy kilometrów mogę śmiało powiedzieć, że jest to dobry samochód. Z awarii po 6 latach padł oryginalny akumulator i tarcze do wymiany, poza tym kosmetyka. Ostatnio czytam w internecie wiele negatywnych opinii o VW i uważam, że to czarny PR nakręcany przez konkurencje. Silnik pracuje dość głośno jak na benzynę, ale nie je oleju, jest bezawaryjny i ekonomiczny. Nie dajcie się nabrać ''znawcom'' z internetu bo w pewnym...
2,4
~Firma
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Auto nie jest kiepskie tylko niewarte tych pieniędzy . Golf jest samochodem firmowym miał być taką małą nagrodą a stał się kłopotem o ile początkowo wszyscy chcieli nim jezdzic to teraz brak chętnych. Po prostu powroty na lawecie z drugiego końca kraju nie należą do przyjemności. Nie polecam a jeśli ktoś się skusi niech nie dobiera bajerów VW pogubił się w jakości i te bajery sypią się.
~mizi
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
silnik cichy,(od 160km głośno) elastyczny jak diesel. (Silnik)
~mario
Hatchback 5d 2.0 TSI GTI 210KM 154kW
Fajne autko dla zdecydowanych, jak pisałem wcześniej za taką kasę można wybrać dużo różnych samochodów większych, ekonomiczniejszych, szarych, zwykłych. Ale nie po to wydałem ponad 100tyś zl żeby jeździć zwykłym \"wozidlem\" ( nie ujmując nikomu). VW Golf GTI ma to \"coś\". Nie jestem fanem VW, chociaż to nie pierwszy VW Golf.
~oooo
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
Po prawie roku - moge podać pierwsze spostrzeżenia:)
~toyo
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Tak być powinno w każdym aucie. Na początku przy dużej prędkości z lękiem wchodziłem w zakręty, ale zestrojenie autka jest rewelacyjne i nie ma do czego się przyczepić. Trzyma się drogi jak tramwaj na szynach - czysta przyjemność!!! (Układ jezdny)
4,1
~marcin
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
80 km to może szału nie ma ale na miasto jak ulał, poza miastem z lekko dopompowanymi gumami i bez dużego obciążenia śmiga. Silnik pali minimalnie wiecej na paliwe premium (ale lepiej chodzi) od pb 95. (Silnik)
~alfagolf
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
cena i segment auta, do tego rzeczywiste przelozenie. Dla mnie bomba