Lista ocen Volkswagen Golf VI (261)

~Lepton
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Dobra blacha, nie jak fordowska rdza, silnik b.dobry tylko kupujcie z PL salonu, a nie sprowadzane z cofanymi licznikami. Idealne zawieszenie na nasze drogi, nie za miękkie i komfortowe. B. dobre ASO, duży dostęp do części, po prostu niemiecka solidna marka, a nie jakieś MADE in KOREA itp...
2,8
~Dobra rada
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto posiadam od ponad roku, w tym czasie przejechałem niewiele ponad 37tys km, do zakupu skłoniła mnie m.in. opinia o niezawodności m-ki i funkcjonalne wnętrze; posiadam jeszcze Renault Megane II 1,5 dci którą przejechałem 150 tkm, Golfem jestem rozczarowany. Silnik od samego początku to kłopot ( taka \"wada\" fabryczna) Pozytywną stroną silnika jest ? kłamac nie BRAK POZYTYWNYCH STRON , przy dużych prędkościach robi się bardzo...
~domis78
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Po przejechaniu prawie 20 tys żadnych problemów cicha praca biegi wchodzą idealnie . (Skrzynia biegów)
~eryk
Hatchback 5d 2.0 TSI GTI 210KM 154kW
Posiadam DSG, niestety nie da się wybrać w opcji oceny innej skrzyni niż manual (nie wiadomo czemu) Z łopatek żadko się korzysta, automat działa znakomicie i pozwala na starcie pokonać niejeden mocniejszy manual (Skrzynia biegów)
~PAWEŁ
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Silnik 1.4 tsi 140 km - nie wiem ale nie ma tego silnika w opcjach do wyboru?! Zadnych problemów, dynamiczne auto duza radosc z jazdy - nie zaluje wyboru silnika (Silnik)
~lark
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
przy świadomym wyborze mocy silnika nie ma co udawać zaskoczonego.Generalnie wystarczjący do jazdy miejskiej i przy odpowiednim korzystaniu z przełozen skrzyni biegów nieżle sobie radzi również w trasie. (Silnik)
~JAREK
Hatchback 5d 1.4 80KM 59kW
Witam, Kupując auto kierowałem się opiniami w internecie i uważam z biegiem czasu że dobrze zrobiłem. Opinie były pozytywne i użytkując auto jestem zadowolony z zakupu. Silnik sprawuje się bardzo dobrze, spalanie w mieście około 8l/100 km. Jak stoję w korkach i włączona klimatyzacja to pokazuje średnie spalanie na poziomie 15l/100 km ale to jest zupełnie normalne przy takim trybie jazdy. W trasie natomiast zupełne zaskoczenie bo nie...
~darek
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
pracuje zupełnie inaczej niż na pompowtryskach jest dużo ciszej co do elastyczności nie ma zastrzeżeń trzeba patrzeć na licznik bo chwila jest 170 km/h na trasie nie ma problemu zejść poniżej 5 (Silnik)
2,7
~grzegorz23
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Auto kupiłem w salonie VW w Lesznie. Przez pierwsze 5 lat bez większych usterek a po tym czasie tylko dramat. Przy 84000 wymiana kompletnego rozrządu koszt 2900 w tym roku silnik wymiana tłoków przepustnicy + planowanie głowicy z rabatem VW wyszło 5848 zł. Nie polecam
2,7
~grzegorz23