Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi (216) - Całokształt

Na liście zabraknie 199 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~klaudiusz.k@poczta.fm
Kombi 1.8 90KM 66kW
to nie auto to czołg i do tego strasznie wygodny i nie zawodny samochód nie do zajechania dużo miejsca średnie spalanie poprostu super!!
~mmacio@poczta.fm
Kombi 1.8 107KM 79kW
Autko starsze ale trzyma się w cenie poza zużywaniem się klocków szczek i amortyzatorów nie mam większych problemów. Myśle że jest wart swojej ceny
~bohdanek@tlen.pl
Kombi 1.6 72KM 53kW
bardzo solidnie wykonane i trwałe auto.przez ostatnie 60 000km,a kupiłem gdy miał 240 000,nie miałem żadnej(!)awarii.nie ma również śladów korozji.polecam.
~grzezalew@idea.pl
Kombi 1.8 90KM 66kW
Jak bedę zmieniał auto, będę szukał Passata w benzynie, kombi. Ztym, że tak duzej przestrzeni nie oferuje już żaden z modeli tej marki.
~kacper
Kombi 2.0 115KM 85kW
dla mnie jest super pasuje mi na maxa tylko w zime ostro szroni bo nei ma grzania na tyl,ale ogolnie rewelacja i jak na taki przebieg zarypiascie
~arturbart@interia.pl
Kombi 1.8 75KM 55kW
z wiekiem niektóre elementy tapicerki mogą się poluzować i zaczynają irytująco drgać, ale materiały sa dobrej jakości i zbyt szybko się nie zużywają
~pawelekn
Kombi 1.8 16V 137KM 101kW
Samochód świetny, duży, przestronny, godna pochwały ilość miejsca z tyłu, dosłownie można biegać lub rozstawić stolik na campingu :)
~macios
Kombi 1.8 90KM 66kW
autko to wół roboczy który nigdy nie zawodzi i w zadnych warunkach pogodowych.Czy lato czy zima chodzi bez problemu.
~Michał Lesicki
Kombi 2.0 115KM 85kW
Ogolnie poza karoserią i prowadzeniem złom totalny. Przereklamowany samochód na dodatek drogi. O wiele za drogi.

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~samochodziarz
Kombi 2.0 115KM 85kW
dobre auto jak sie dobrze poszuka i bez napalania to sporo się pojeździ, na licznik nie ma co patrzeć bo na bank 99% mają kręcone
Volkswagen Passat B3 Kombi