Lista ocen Volkswagen Passat B3 Kombi 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1993 (39) - Całokształt

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GENIUSZ
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
auto trafiło mi sie zawaliste tylko regularnie należy wymieniać olej i filtry,oraz dbać o koserwaćje i lakier
~gustaw
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Nic nie piszę bo i tak mi nikt nie uwierzy że można przejechać 340 000tys. km. bez większych problrmów, wygodnie i tanio.
~ralf212
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
bardzo dobry samochod dla rodziny, w wersji kombi rewelacyjny podroznik,wszystko sie zmiesci +5 pasazerow;niezawodny i bardzo trwaly!!
~Hrabja Miły III
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Daje 4... czemu nie 5 :>...? Slabe radio ´´beta´´ i brak glosnikow w drzwiach (wersja CL)
~miłośnik passatów
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Ten samochód jest po prostu świetny!!!raz w życiu tylko mnie zawiódł a kupiłem go jak miał przejechane 100tys. km
~Zbigniew
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Moje auto to VW Passat 1,9 TDI 4 motion, kombi, pełne wyposażenie- idealne zestawienie silnika, podwozia i rodzaju napędu (4 x 4).
~gawron
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Jestem świadom, że nie jest to doskonały samochód, ale jest naprawdę bardzo dobry. Szczerze można go polecić.
~Marian z Zabrodzia
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony, następny też będzie passat rocznik 95, a jak wygram w totolotka to będzie nówka z pełnym wypasem.
~mhenry1@op.pl
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Jak dla mnie świetne , ekonomiczne auto, tylko to fatalne, niewydajne ogrzewanie, wiecznie zaparowane szyby

Volkswagen Passat B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~007 Bond
Kombi 1.9 TD 75KM 55kW
Generalnie b.dobrze. nie chcę lepszego auta, tym bardziej że jest to kombi a żona prowadzi bufet.
Volkswagen Passat B3 Kombi