Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 (64) - Ergonomia

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maca
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak to w VW wszystko pod ręką. Nie mam gdzie tego opisać, więc napisze to tutaj. Nie rozumiem, nie jestem w stanie pojąć co za debil wymyślał podświetlanie konsoli środkowej to raz. Druga sprawa materiały. Jeżeli chodzi o podświetlanie to jest tragedia. Wcześniej miałem Hondę z 92r (miodzio autko) to w tamtym autku miałem wszystko jak na dłoni podświetlane na biało, przełączniki na konsoli środkowej były idealnie widoczne w nocy. Tutaj to......
~SUPER_MARIO
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
to to naprawde rewelacja . mam 2metry wzrostu i to jest jedyny osobowy w którym po odsunieciu fotela do tyłu i położenia go na płasko śpie z wyprostowanymi nogami . A jak byłem z 2 kolegami w Niemczech na 4 dniowej wycieczce to wszyscy stwierdzili zgodnie po paru nocach ze nie ma mu równych . nawet a6 nie jest tak przestronna
~jarek1209
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli chodzi o rozmieszczenie podstawowych elementów wykorzystywanych podczas jazdy, jest ok. Zupełnie do kitu jest ze schowkami. Jeśli w aucie jest klima i dwie poduszki, to przed pasażerem nie ma żadnego schowka. Pozostają tylko kieszenie w drzwiach i w środkowej części deski rozdzielcaj.
~laksen
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj trochę narzekam, pomimo tego że wszystko na swoim miejscu i proste w obsłudze to w zamian za poduszke dla pasażera z przodu straciłem zamykany schowek, pozostały tylko w drzwiach i pod radiem, a to stanowczo za mało.
~boghusz@op.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Co prawda niewiele tu przycisków i przełączników, ale wszytko umieszczone intuicyjnie. Jedyną rzeczą, która mi przeszkadzała, to włącznik awaryjnych umieszczony nad kierownicą, ale to kwestia gustu. Reszta ok.
~Sławek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest jeden mały mankament: brak regulacji kierownicy w drugiej płaszczyźnie i trudno się czasami dopasować. Ale to może ja mam takie \"skrzywienie\". Poza tym reszta doskonale.
~diablo231
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Ergononia coz wiecej pisać to VOLKSWAGEN z połowy lat 90-tych po za pokrętłami od ogrzewania, świateł specjalnie nic nie ma bo po co :)to nie francuz tysiące guziczków
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
typowe niemieckie wnetrze, porządek musi byc, 0 extrawagancji, i moze dobrze. grunt ze wszystko dziala :-) (jak by sie do czegos przyczepic to do malej ilosci schowków )
~Pan Euro mirko42@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Niemiecki ład i porządek. Wszystko jest jak Pan Bóg przykazał. Jedynie co mnie irytuje to brak schowka po stronie pasażera. W wersji z klimą i airbagami niema.
~irek.klaudia@poczta.tp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
PRZY 120 KM/H TROCHE SZUMI , MIAŁEM INNE NOWSZEJ KONSTRUKCJI JAK FIAT BRAVA, FOCUS SŁUŻBOWY, AUDI 80, CZY GOLFA TO SZUMY DOCIERAJĄ WCZEŚNIEJ
Volkswagen Passat B4 Kombi