Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 (84) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek1209
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie oceniłbym jako przeciętne szczególnie jeśli chodzi o odgłosy pracy zawieszenia i toczenia się kół. Bardzo wyraźnie słychać też co się dzieje dookoła auta. Silnik moim zdaniem jest wyciszony całkiem znośnie (u kolegi w Lagunie z 1999 roku słychać go zdecydowanie głośniej).
~bandal
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Drobna inwestycja w wytlumienie drzwi pomogla naprawde rewelacyjnie wyciszyla lekko przyglosniawy samochod jeste zadowolony dla osob gustujacych w klasie samochodow a8 moze byc nieco zbyt malo komfortowo:)ja jestem zupelnie zadowolony a nie jest to moj 1 samochod tej klasy
~marcin
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
no to nie jest najmocniejsza strona tego auta, głosno robi sie juz >130km/h, do tego denerwujacy jest odgłos szumiącego powietrza, niekiedy juz w okolicach 70 ;-/. do tego trzeszczace elementy wykonczenia wnetrza... chyba zastanowie sie nad jakims mocniejszym sprzetem grającym ;-)
~Jan
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Głośno, i to nie tylko za sprawą głośnego silnika, w sharanie z tym samym motorem jest znacznie ciszej. Wygłuszenia są po prostu niewystarczające. Plastiki po 18 latach trzeszcza absolutnie wszystkie ale tu pomaga wyciszanie ich filcowymi podkładkami etc.
~MrQspy
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jedyny poważny minus tego auta, przy jeździe powyżej 130km/h szumi dosyć głośno. poniżej tej prędkości jeszcze ujdzie, ale VW mógł się bardziej postarać, szczególnie, że inne auta z tego okresu mają dużo lepsze wyciszenie.
~jagart2@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
mam dodatkowe( specjalistyczne) wyciszenie wszędzie wykonane przez poprzedniego właściciela co powoduje podniesienie mojej oceny do żle bo byłoby zapewne bardzo źle bez tego wyciszenia
~Pan Euro mirko42@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie nie jest żle. Powyżej 150 robi się trochę głośno , a szczególnie słychać szybodach. Biorąc pod uwagę ilość dróg w naszym kraju , gdzie można bezpiecznie przekraczać tę prędkość to......
~maca
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Hmm.. nie wiem jak u innych, ale pomimo maty wygłuszającej (fabrycznej) pod maską + wygłuszenie pod silnikiem nie jest cicho powyżej 120km/h. Zaczyna być mało przyjemnie. Ale czego można wymagać po TDI :-)
~mar001
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
wyciszenie bardzo dobre. ocene tylko 4 gwiazdki poniewaz w tamtyc czasa np mercedes był 5 gwiazdek i to sie czuje i słyszy nawet po 20 latach porównójąc te samochody.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Xobis
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Niestety przy osiągnięciu prędkości 140-150kmh w aucie zaczyna się robić dość głośno. Kolejnym problemem są niedopracowane plastik ponieważ strasznie trzeszczą.
Volkswagen Passat B4 Kombi