Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 (85) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Męczą klamki od strony kierowcy i pasażera, a także zamki -zwłaszcza w zimie. Pozatym ponoć typowym problemem są zimne luty na desce rozdzielczej. U mnie wariuje wskaźnik temperatury cieczy chłodzącej ale nie chce mi się narazie grzebać w desce rozdzielczej.
~Mcree
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto ma 14 lat, więc musi się coś psuć. Z drobnych usterek m.in. oświetlenie pokręteł wentylacji, pękające klamki zewnętrzne, urywające się przednie blendy (imitacje migaczów), szwankują liczniki, szkrzypiące szyby, przerdzewiała chłodnica klimy.
~janaks
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
zdaża sie, że w mglisty zimowy poranek nie chcą się zatrzasnąć drzwi, rada - chwilę poczekać, aż rozgrzeje się wnętrze auta zdażają się drobne usterki, np. uszkodzenie głównego włącznika świateł (naprawa - 40 zł.!!!)
~ruf
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Kilka zauważyłem. Zamki zimą, po przejechaniu 160 kkm mechanik powiedział, że pompa wody się kończy. Elektryka potrafi czasem szwankować ale nie do tego stopnia aby auto nie odpaliło czy nie dojechało.
~mar001
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak w kazdym aucie, psuje sie to co sie zuzywa. Ze wzgledu na wiek psuc sie potrafi duzo a naprawy niektorych rzeczy wrecz nie mozlliwe! np klapy nagrzewnicy - sam nie zrobisz nikt ci tego nie zrobi.
~Krzysiek 26
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przereklamowane gnijące nie warte tej ceny przecież ono ma już 15 i jeżdzi jak trup. Mimo tego że kosztowało mnie 10000zł kupowałem najlepiej utzymany. NIEPOLECAm !!! Cieszę sie, żę już sprzedałem:)))
~marscan
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Gdy wyjeżdżam w trasę to zawsze min. 300km robię Nigdy mnie nie zawiódł. Raz pompa wody już była na wykończeniu ale przejechałem na niej 350km akurat jechałem do domu i wtedy prosto do mechanika(teścia)
~diablo231
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nic nie wymieniam po za czesciami ktore co jakis czas trzeba.Ale dobra teraz sprezyna prawa tylna pekla ale okazalo sie ze jest od nowosci wiec wybaczam pekniecie 3 lata na polskich drogach dobilo ja;)
~boghusz@op.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
To stare auto o ogromnym przebiegu, często coś szwankuje, ale to drobiazgi. Coś nie styka, jakiś przełącznik, coś się zacina, bezpiecznik się przepali itd...z większością rzeczy można poradzić sobie samemu.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nozd@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
rzeczy eksploatacyjne.zero niespodzianek.trwalosc podzespolow bardzo wysoka w porownaniu np do renault,forda itp.wiekszosc elementow zawieszenia z przodu mam z 1995 roku - a to cos znaczy...
Volkswagen Passat B4 Kombi