Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 (81) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja czyli ja
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Paski te trzymają cene ale wiadomo coś za coś ,jeśli chce się mieć niezawodne i oszczędne auto to trzeba zapłacić.
~zyga4don@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
za tę pieniądze można dostać francuza z o wiele lepszym wypasem i w młodszym roczniku, mimo wszystko wybrałbym passata
~kugr
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie Typowy wół roboczy, jeśli komuś zależy na niezawodności i wygodzie podróżowania a nie na urodzie auta polecam.
~g284@tvgawex.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochod jest tani w utrzymaniu, jednak na start trzeba wywalic kilka zlotych wiecej niz na podoble modele konkurencji.
~marysia
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
kupilam auto juz uzywane przed wstapieniem polski do unii i wiem ze troche przeplacilam.moglam sciagnac tansze z niemiec,ale...
~posiadacz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
obecnie dobry 10letni egzemplaz kosztuje ok 18tys. to duzo ale ja kupil bym go raz jeszcze. auto jest warte tej ceny!!!
~Grzegorz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
cena tego modelu auta jest zróżnicowana wachająca się od 3500tyś. do 7000tyś.w zależnośći od wyposażenia.
~WYSOCKI ROBERT
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
tania w zakupie i w sumie niewielka awaryjność,prostota naprawiania i usuwania usterek
~jagart2@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Przeplacanie, sa lepsze samochody za cene tego nie warto!!! nawet następca jest przeceniany
~majster
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
cena niezła dałem wtedy jakieś 12 k. teraz za 10 mogę go sprzedać (tyle,że nie sprzedam:)
Volkswagen Passat B4 Kombi