Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 (81) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
w tej chwili mozna takie auto ´95 kupic za 12 tyś w tdi . Nie łódźcie się, że przywiezione z Niemiec mają po 160 tyś , byłem po mojego kolejnego passata ´99 to po tyle i więcej mają roczniki ´00 w górę. Te , które ja widywałem na placach ´93-95miały po 300tyś.min. i 500tyś nawet , a wjeżdżając do Polski mają 150tyś. No chyba że ktoś ma od Niemca z domu z ksiązką serw. Dla polskiej rodziny na dłuższe wyjazdy parę razy...
~Mcree
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Za passata w dobrym stanie trzeba nie raz zapłacić 10 tyś zł lub nawet więcej. Nie warto kupować trupa za połowę ceny bo koszty napraw przerosną wartość auta. Jeśli chodzi o blacharkę to wiadomo gdzie nie gdzie mogą pojawić się niewielkie oznaki korozji np błotnik, próg, natomiast jeśli miejsc korozji jest więcej to auto raczej po przejściach.
~bartek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Tu również należy się pochwała. Za niewielkie pieniądze można kupić auto do jeżdżenia na co dzień, niezawodne, ekonomiczne naprawdę godne polecenia. Kupując je w 2005r. płaciłem 18000zł (za 9 letnie auto), dzisiaj za takie pieniądze można znaleźć kilkuletnie auta. Czasy się zmieniły i wybór jest o wiele większy.
~Agnieszka
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak auto takie co sie psuje może tyle kosztowć stosunek ceny do jakości poniżej krytyki .Ja kupiłem niedawno za 9000 zł myślałem że będzie ok. Bo dam więcej i będzie zadbane a tu lipa!!! Te auta powinny kosztować nie 9000 zł a 900zł lub 7500 to 750 zł wtedy były by warte swojej ceny!!!
~jarek1209
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Stosunek jakość/cena określam jako dobry ponieważ ogólnie Volkswageny trzymają cenę. Za ten rocznik z takim wyposażeniem w innej marce trzeba mniej zapłacić. Trochę mi też przeszkadza, że auto tej klasy (przez pewien czas najwyższy model VW) nie zapewnia trochę więcej komfortu.
~bandal
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
za sume ok.12tys z czasem sie to zmieni mamy rocznik ok.95 w bardzo dobrym stanie z silnikiem disla. Czyi samochód obszerny niezawodny!!! oszczedny!!!i no i ocynk czyli pomimo leciwego wieku nie powinno byc problemow z rdzą:)polecam *teoria duzy nie jest tani w utrzymaniu? bzdura*
~ten co miał passata i załuje ze go niema
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
auto kupiłem okazyjnie w idealnym stanie teraz auta juz niemam i jezdze Renault Espace 2 gdybym miał okazje isc znowu na passata z silnikiem 1.9Tdi to odrazu i jeszcze zeby był bezowy te auta po taxi chyba sa najlepsze naprawde polecam
~ruf
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Teraz raczej już nie do sprawdzenia. Pozostałe na rynku auta są bardzo zużyte. Ci, którzy mają takie auta nie chcą ich sprzedać za 4-6 tys bo nic sensownego za to się nie kupi więc na ogół zostaje jako pojazd awaryjny.
~Jan
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Koszt zakupu porównywalny z kilka lat młodszymi renault/peugeotami lub autami japońskimi, jednak z reguły stan tych aut jest podobny. Za 5-6 tys zł można kupić auto które wystarczy na 100 000 km bezproblemowej eksploatacji.

Volkswagen Passat B4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~turboDIESEL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
samochód w porównaniu rocznika do innych nie jest tani , ale za jakośc sie płaci i ma sie pewność ze dojedzie sie do domu. Maciek@ przez rok jazdy nic kompetnie nic w nim nie bylo robione, twój 2.0 115 musiałbyc rozruchany i tyle
Volkswagen Passat B4 Kombi