Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.6 100KM 74kW 1997-2000 (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arcy
Kombi 1.6 100KM 74kW
Mechanizmy podnoszenia szyb. Jak ktoś lubi dłubać można naprawić samemu - połamane plastiki na linkach wzmocnić poxipolem, szyny przeczyścić i posmarować i chodzą jak nowe. Moduł komfortu podnogami kierowcy - jak zamoknie, może np. sam otwierać okna w czasie jazdy. Trzeba wysuszyć, no i więcej nie lać w niego wody z buciorów.
~Kuba K
Kombi 1.6 100KM 74kW
Nie wiem jak u innych, ale w moim juz kilka razy wymienialem zaroweczki podswietlajace kratki nawiewow. Poza tym nigdy nie zdazylo sie zebym nie dojechal do domu :-) Aaa i wsiadając utrąciłem joystick od regulacji lusterek, ale to moja wina więc chyba się nie liczy.
~Bartek
Kombi 1.6 100KM 74kW
Reflektory wymieniłem. Podnośniki szyb posypały się wszystkie - trzy zablokowałem, jeden naprawiłem - smarem i poxiliną. Lepiej rozebrać wcześniej. Pękają plastikowe elementy, które da się naprawić lub wzmocnić.
~wlasciciel passata
Kombi 1.6 100KM 74kW
Zespuł sie przełącznik oswietlenia wnętrza z przodu, lapmy wprost same się przestawiają i świecą jak chcą. Oświetlenie w bagażniku też padło. Centralny zamek raz działa raz nie, jedne drzwi się blokują nie wiem czemu.
~Limakan
Kombi 1.6 100KM 74kW
co chwile coś to wewnętrzne oświetlenie, to kontrolka od poduszki to wahacze..... w sumie pierdoły ale bardzo denerwujące. Jak na wyobrażenia o tej klasie samochodu to ocena bardzo zła.
~pk
Kombi 1.6 100KM 74kW
skrzypią drzwi od kierowcy jest to denerwujące podczas jazdy, skrzypi plastykowy panel od pokręteł nawiewów, zatarty silniczek tylnej wycieraczki, uszkodzony włącznik swiateł
~Kaczpro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Tutaj niestety największa wadą tego samochodu, ciągle coś się psuje. Jak nie żarówki to świece, jakieś przewody sterowniki. No masakra....
~waldek
Kombi 1.6 100KM 74kW
Jest to z pewnościa pojazd wykonany dobrze i rzadkością są jakies drobne usterki i pzrez 4 lata miałem problem ze sterowaniem prawego lusterka.
~NULU
Kombi 1.6 100KM 74kW
NARAZIE NIGDZIE NIE STANĄŁ. NIE ŚWIECI ŚWIATŁO BAGAŻNIKA. WYMIENIŁEM ŻARÓWKI PODŚWIETLENIA KRATEK I TO NARAZIE WSZYSTKO
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.6 100KM 74kW
10,3
10,3
~Lustro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Nie otwiera się tylna szyba, padła pompka od centralnego, potencjometr od radia nie działa i tak dalej
Volkswagen Passat B5 Kombi