Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.6 100KM 74kW 1997-2000 (21) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlasciciel passata
Kombi 1.6 100KM 74kW
Samochod niemal bezawaryjny do 100tys km. Potem same problemy: Wahacze są nie na nasze drogi, po rostu pękają bez przerwy. Założone z wersji b6 są wcale nie lepsze, ten sam bug. Wymiana sprężarki klimatyzacji 1000zl, klapa tylna oraz drzwi kierowcy rdzewieją, mimo niby obustronnego ocynku. Padła pompa ABS, ciągle komputer zgłasza problemy z poduszkami powietrznymi. Po 110tys rozsypało się sprzęgło, padło przednie łożysko, padły tarcze i klocki...
~Bartek
Kombi 1.6 100KM 74kW
Magistrala j.w. Najlepiej nie najeżdżać na zamarznięte kupy liści. Robią się twarde ;) Akumulator: łodziowy był złym pomysłem. I tak go szlag trafiał. Problemy się skończyły gdy kupiłem zwykły, tani, a za resztę ładowarkę i kabel do podtrzymywania ładowania. Od tego czasu miodzio (nawet odjazd żony z podłączoną ładowarką odbył się bez większych strat. Na przyszłość jest supeł z kabla na kierownicy.)
~Arcy
Kombi 1.6 100KM 74kW
Samoistnych awarii nie miałem. Po 6 miesiącach stania na parkingu szlag trafił akumulator i złączkę elastyczną rury wydechowej. Naprawa 300zł plus nowy akumulator. Kiedyś przejechałem przez zamarzniętą na kość kupę liści zahaczając czymś - to rozszczelniła się główna magistrala olejowa. Naprawa - 400zł.
~Klasztor
Kombi 1.6 100KM 74kW
brak a jak mskrzynia zaczyna ci wyć to dolej baranie oleju ja tak miałem i do dziś lata bez problemu olej 75w90
~Maciej82
Kombi 1.6 100KM 74kW
zawieszenie ledwo kupisz nowe i trzeba zbierać na następne bo te zaraz będzie zgrzytac i stukać.
~Piotrek
Kombi 1.6 100KM 74kW
po 95tys nic sie nie dzieje i o to chodzi (wahacz wymienialem - 400zl) a tak to tylko serwisowka
~Kaczpro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Z droższych usterek jedynie układ zawieszenia mógłby być lepszy.
~waldek
Kombi 1.6 100KM 74kW
Poważnych usterek nie było zawsze dojechałem do celu bez problemów.
~Lustro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Padło sprzęgło ( nowe przejechane ok 6 tys z dwumasą)

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~radek
Kombi 1.6 100KM 74kW
zawieszenie i silnik krokowy wymagały wymiany
Volkswagen Passat B5 Kombi