Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.6 100KM 74kW 1997-2000 (36)

3,7
~Lustro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Kupując to auto sugerowałem się sprawdzonym stereotypem :). Niestety wybrałem silnik 1,6 nie chodzi tu o dynamikę ale o spalanie jak na taką pojemność to sporo.
4,1
~wojtekk
Kombi 1.6 100KM 74kW
w sumie autko dobrze się spisuje na naszych drogach, silnik mógłby byc troszkę żwawszy , jednak przy tej masie samochodu nikt chyba nie będzie oczekiwal fajerwerków, wynagradza w miarę niskim spalaniem, brak większych problemów w eksploatacji
3,6
~Limakan
Kombi 1.6 100KM 74kW
Denerwują ciągłe drobne usterki, poza tym polecam. Nie kupujcie kombi z silnikiem 1,6 to jest za słaby silnik jak na to auto chyba że nie wyprzedzacie poza miastem, na krótkie trasy ok.
~Piotrek
Kombi 1.6 100KM 74kW
to jest naprawde fajne auto. duze, pojemne, wygodne, reprezentatywne. pasuje mi pod kazdym wzgledem. mam 4 poduchy, piro pasy, wzocnienia - gdy siedzisz w srodku to wiesz ze jestes bezpieczny. nieawaryjne - po 95tys tylko wachacz (mial lekki luz). polecam - poezja jazdy, perfekcja wykonania.
~Kaczpro
Kombi 1.6 100KM 74kW
Staruszek, bardzo wygodny, dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażerów, niestety awaryjność jak i poczciwy wiek zmusił mnie do wymiany auta.
3,2
~NULU
Kombi 1.6 100KM 74kW
PRZERYWA, SZARPIE, GAŚNIE. WYCZYSZCZONO PRZEPUSTNICĘ JEST TROCHĘ LEPIEJ.WCZORAJ WYMIENIŁEM PRZEPŁYWOMIERZ NARAZIE NIE GAŚNIE I WYDAJE SIĘ ŻE JEST OK, ALE ZA TO TERAZ KOMPUTER POKAZUJE BARDZO DUŻE SPALANIE. ZOBACZE ILE TERAZ FAKTYCZNIE PALI. (Silnik)
~kickboxer1@poczta.fm
Kombi 1.6 100KM 74kW
Duży, komfortowy, tani ( z gazem to już wogóle), z fajnym wyposażeniem, -30 czy + 30, zawsze pali na dotyk, w zimię nie skrobię szyb, chwilka i odtajane
~Klasztor
Kombi 1.6 100KM 74kW
*****iec pali jak smok jak na taki mały silnik przy 120km/hpali 11L gaziu poniżej tej prędkości zawsze 10L a powyżej to nawet i 13 i 15 . Po mieście 14 L na 100km.Mam go 3 lata i wiem co piszę nie jestem drętfusem więc jeżdżę żwawo nie lubię się wlec wlec i cały czas na autobanie pedał w podłodze. A i jeszcze jedno oleju pali prawie tyle co gazu! (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Glizda1
Kombi 1.6 100KM 74kW
samochodzik jest super! A miałem Honde Civic, Opla Vectre, Bmw E34, Jak na razie te Vw jest bezawaryjny w porównaniu z tamtymi. Spodabał mi się i tyle, nie zamierzam się z nim rozstawać.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jacek
Kombi 1.6 100KM 74kW
wygodny i niezawodny samochód rodzinny,zwłaszcza dla osób dużo podróżująych,wyciszone wnętrze i elastyczny silnik,trochę więcej mocy nie zaszkodzi...
Volkswagen Passat B5 Kombi