Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Kombi

Zawiedziony, 17 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Marny w ryj, nie wiem czy mialem pecha, czy wszystkie vw passat 1.9 takie sa. kupilem ten samochod w niemczech sprawdzilem o ARBO, powiedzieli ze jest ok, tak tez wygladal, dojechalem do polski pojezdzilem troszke, pojechalem do mechanika, jak zaczal wymieniac to pol samochodu, i tak wymieniam do tej pory po kawalku, jak juz wczesniej napisalem kosztowalo mnie to juz prawie 10 tysi. narta, to tyle...
malo pali, ale olej cieknie
czasami ciezko zmienic bieg, nie chce wchodzic
bez przerwy cos popsute, jakies wachacze i inne tam
jak narazie widze wszystko, latwo sie parkuje
nie wiem co to
klimatronic znowu nie dziala, a naprawialem pol roku temu, jakas sprezarka dziala ale nie pompuje
mam 2 metry, jest wygodnie, wsumie spoko
za glosny,
malo pali jak szybko iade tzn na maksa po autostradach to do 840 km bak starcza, a w baku 60 litrow, jak spokojnie to przejechalem nawet 1200 km
wczesniej mialem japonski 14 letni nissan 100 NX. Panie co to byl za samochod dopuki go nie rozbilem, lalem tylko paliwo i zmienialem olej z filtrami, a sorry raz musialem zmienic alternator bo przy myciu silnika zalalem woda i sie spalil. Passat to dziadostwo, pierwszy jaki kupilem i ostatni. A czytalem tutaj cal;kiem dobre opinie o tym samochodzie, a okazalo sie ze to grat przez duze G.
wsumie to z drobiazgow nic mi sie nie popsulo, nic sie nie urywa, jak narazie jest ok
to pudlo od stycznia 2006 kosztowalo juz mnie prawie 10 tys zl i to na czarno bez rachunkow, wachacze, pompy, sprezyny popekaly, olej cieknie, sciaga na prawo, ciek olej od wspomagania itp

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

5,4