Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (147)

2,8
~Walek32
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
żenujące auto, wymaga ciągłego nakładu finansowego, bardzo awaryjne, nie nadaje się dla rodziny, Koszty utrzymania są zbyt duże jak za markę auta dla ludu, rocznikowo to już też nie pierwsza młodośc, nie polecam.
3,8
~myron7
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Passat to moj pierwszy \"nie japonczyk\". Szukalem duzego kombi, ktore mnie nie zrujnuje i dobrze trafilem. Przejechalem 10k km i nie mialem nieprzyjemnych niespodzianek. Spalanie rewelacujne, przestrzeni mnostwo. Zaczelo stukac zawieszenie ale to ze wzgledu na przebieg jaki samochod posiada. Mimo 300k km jestem bardzo zadowolony.
3,1
~henryk białobrzeski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
z niewiadomych przyczyn silnik nagle dostał samozapłonu i po prostu się rozsypał-dziura w bluku silnika (Silnik)
~mariego
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Niezawodny, ekonomiczny, osobiście lubię dźwięk diesla, więc jak dla mnie BDB (Silnik)
~resiako@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Głośny,drażniące problemy z turbiną,zaworem sterowania turbiną,przepływmierzem.Jedyny plus-mało pali. (Silnik)
~asam
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
brak mi słow na opisanie tego auta , z pozoru oszczedne i bezawaryjne ale do czasu , najpierw wtryski mi poszły (2200 zł) potem komputer nawalał (350 zł) , zawieszenie do wymiany (amortyzatory i sprężyny 1570 zł ).najbardziej awaryjny diesel jaki miałem.niepolecam
~Arek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Naprawde duzo, zadna podroz nie jest dla mnie meczaca. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~witmor@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód jest ok duzo sie nim poruszam więc mam podsstawy aby tak sądzic jedynie przednie zawieszenie jest oczywiście komfortowe lezc nie trwałe a i kosztowne w naprawie .
~simsonik@onet.poczta.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
ogółem jest super ale posiadam go dopiero 2 miesiące i przekonam się naprawdę jak jest dopiero po1 roku
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
6,6
2,4
~kresowiak
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
słabe wykończenie wnętrza duże spalanie stosunkowo mała moc
Volkswagen Passat B5 Kombi