Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (85) - Ergonomia

Na liście zabraknie 127 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
rewelacyjny silnik i spalanie przy tej masie samochodu,auto wygodne,pojemne,za ta kasę super.to mój trzeci pasek (2001 4motion 1.9tdi,2003automat1.9tdi)i muszę stwierdzić że ci którzy narzekają na awaryjność passatów B5 musieli po prostu kupić "okazje" bez książek i dokumentacji serwisowej(faktury,tuv)i ich cuda mają zamiast 160 tyś(ich licznik tyle wskazuje)tak naprawdę przebiegi 400-500tyś km,więc maja prawo się psuć.jeśli chcesz kupić dobre...
~Styczoo
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wkurzaja mnie 2 rzeczy: climatronik, kto wymyslil te wszystkie guziki!? Jako drugie auto mam skode felicie, tam sa trzy pokretla i reguluje sie to latwiej i szybciej. Druga rzecz to regulacja wysokosci swiatel, jest zaslonieta przez kierownice i nie moge jej nigdy znalezc bez odrywania wzroku. Genijalnie jest to rozwiazane w skodzie felicii - zobaczcie sami! :D
~kacusiowe
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystko w jak najlepszym porządku, autko nie sprawia żadnych problemów. Strasznie duży opór stawiają tylko i wyłącznie żarówki od świateł postojowych, które jeśli się chce zmienić to trzeba się uzbroić w narzędzia i mnóstwo cierpliwości (no i przydały by się zgrabne kobiece paluszki;P) bo są strasznie ciężko schowane więc na stacji b. ciężko je zmienić.
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jak to w VW - nie ma się do czego przyczepić, choć estetyką nie powala. Rozwiązanie sterowania tempomatem - najprostsze i najlepsze jakie do tej pory spotkałem. W moim egzemplarzu sporo trzeszczących plastików, które wpadają w rezonans w określonym przedziale obrotów i denerwująco hałasują.
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jakość wykończenia wnętrza pozostawia dużo do życzenia plastiki wykończeniowe pokryte gumą złuszczają się. Lakiery wodne stosowane do lakierowania nadwozia są bardzo podatne na odbarwienia od różnej chemii i na odchody ptaków(trzeba zmywać od razu w przeciwnym wypadku zostaje plama nawet już na drugi dzień)
~Jozin
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
znajdą się tacy, którzy obrzucą design deski błotem - ja mam do w dupie - jest to wg mnie jedna z najlepiej zaprojektowanych desek rozdzielczych jak i kabin w ogóle. Ogrom miejsca (mój wzrost 195cm - wiem co mówie), świetne fotele, wszystko pod ręką, zdecydowanie bez zarzutu
~grzybasVW
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jak już wspomniałem miałem przyjemność jeździć innymi wózkami i zauważyłem, że właśnie te niektóre wózki maja bardzo rozbudowane panele i konsole przednie ( podkreślam niektóre) i dlatego mają organiczną ilość miejsca dla pasażera z przodu jak i z tyłu.
~Sławo 09.
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Exellnt. Samochód niemiecki i tyle. Miałem wcześniej daewoo - u nich auta złożone są jak kaltulatory-tylko na 1 raz.... W kabinie wszystko uruchamia się intuicyjnie. Jeździłem oboma Toyotami Yaris. Makabra. To samochody dla kochających inaczej....
~Starless
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystko na swoim miejscu, kierownica ma troche przymałą regulację. Fotele b. wygodne , chociaż fotel kierowcy szybko sie wygniótł, zamieniając w deskę. Wina moich 100 kg chyba. Zapinanie przednich pasów trudne, mogłobyc więcej miejsca lub dłuzsze zaczepy.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
~BlackMar25
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wszystko na swoim miejscu, zastrzeżenia można mieć tylko do przycisku świateł awaryjnych jest zbyt daleko od kierowcy, gdyby był na miejscu przycisku ESP było by lepiej, ponieważ używa się go częściej.
Volkswagen Passat B5 Kombi