Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (108) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 104 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
rewelacyjny silnik i spalanie przy tej masie samochodu,auto wygodne,pojemne,za ta kasę super.to mój trzeci pasek (2001 4motion 1.9tdi,2003automat1.9tdi)i muszę stwierdzić że ci którzy narzekają na awaryjność passatów B5 musieli po prostu kupić "okazje" bez książek i dokumentacji serwisowej(faktury,tuv)i ich cuda mają zamiast 160 tyś(ich licznik tyle wskazuje)tak naprawdę przebiegi 400-500tyś km,więc maja prawo się psuć.jeśli chcesz kupić dobre...
~niezadowolony użytkownik z białegostoku
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
pomijając uwagę o "krótkorękich" lub "długonogich" kierowca ma wygodnie małe przyciski w climatronicu oraz jego umieszczenia na samym dole konsoli środkowej czynią ga kłopotliwym w użytkowaniu (przeszkadza dzwignia zminy biegów) pasażerowie - bardzo komfortowe siedzenia ale brak nawiewu sterowanie ustawieniem świateł i podświetleniem deski rozdz.- niewidoczne z powodu zasłaniania przez kierownicę - wymaga mocnego wychylenia ciała w lewo
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Przestrzeni w aucie jest tyle że stado małp mogłoby się ganiać. Wiem bo jeżdżę z dwójką dzieci z tyłu :) miejsca jest tyle że one mogą spokojnie siedzieć a ja z odkurzaczem mogę tam posprzątać. Z przodu można się spokojnie rozłożyć a z tyłu się wygodnie zmieści wysoka osoba. Zdarzyło mi się jechać z tyłu za kierowcą gdzie on ma 180 cm wzrostu więc trochę musiał cofnąć fotel a ja bez trudu się mieściłem z tyłu gdzie mam 185 cm
~grzybasVW
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Uważam,że w VW-ju pasażerowie nie powinni narzekać na ilość miejsca, na pewno nie z przodu. Ponadto wydaje mi się, że troje pasażerów z tyłu nie miałoby problemów na długiej trasie, a na pewno nie dwoje. Przestrzeń dla kierowcy jest doskonała, mam 185 cm wzrostu i czuję się w pasku naprawdę dobrze, szczególnie jak masz siedzisku obniżone - na maksa. Fotele sa wygodne i twarde, co na trasie jest tylko atutem
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Miejsca jest dość i z przodu i z tyłu, dla 4 dorosłych osób w sam raz. Z tyłu może trochę mało miejsca na nogi. Bagażnik to otchłań bez dna. Zdarzyło mi się nocować kilkakrotnie \"na tyłach\" Passata po złożeniu tylnych oparć (ogromna płaska przestrzeń, bardzo wygodnie można się wyspać w 2 osoby). Oczywiście ogromne możliwości transportowe.
~piotryd
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Absolutnie nie ma się do czego przyczepić. Przy moim wzroście (190) i czteroosobowej rodzinie dalekie wyjazdy nie stanowią problemu. Bagaży można naładować ile się chce, z czego najbardziej cieszy się oczywiście Żona:) Powoli myślę o nowym samochodzie i największym problemem jest właśnie znalezienie podobnie przestronnego i pakownego pojazdu.
~speed buster
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Porównując 3 samochody stworzone na tej samej płycie podłogowej: Audi A4 B5, Vw Passat B5 i Skoda Superb - chciałbym stwierdzić że konstruktorzy Vw zauważyli swój błąd popełniony w Passacie (mianowicie dość mało miejsca dla pasażerów posiadających długie nogi i siedzących z tyłu) i naprawili go w swoim "niby to słabszym" wcieleniu - czyli w Skodzie.
~Rynkov
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Tutaj ocena jest WZOROWA.Miejsca nie brakuje zarówno z przodu jak i z tyłu.Bagażnik OGROMNY.Kiedys wracalem autem w 7 osob.Dwie jechaly w bagazniku i były zadowolone;]Fotele bardzo wygodne.U mnie jest welur.Mimo prawie 200tys na zegarze welur jest w IDEALYM stanie.Nie ma przetarc ,dziur.Jest czysciutki i zadbany.
~kkorsak@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto typowo do dalekich podrozy. Wersja kombi mam zabudowany subwoofer w bagazniku i mimo to smialo wchodza 3duze torby pordozne. Po odsunieciu fotela kierowcy na maxa do tylu mamy jeszcze plac na nogi na tylnej kanapie. Oczywiscie o zaletach regulacji wys fotela wspominac tu nie bede.

Usterki Volkswagen Passat B5

Volkswagen Passat B5 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Karol
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Nikt nie powinien narzekać na brak miejsca, szczególnie na nogi. Wcześniej byłem szczęśliwym posiadaczem Passata z 93 roku i mam wrażenie że miał on jednak troszkę więcej do zaoferowania pasażerom na tylnej kanapie, chociaż może się mylę bo dzieci też już podrosły;)
Volkswagen Passat B5 Kombi