Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 1999-2005 (92) - Widoczność

Na liście zabraknie 120 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jurek
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
rewelacyjny silnik i spalanie przy tej masie samochodu,auto wygodne,pojemne,za ta kasę super.to mój trzeci pasek (2001 4motion 1.9tdi,2003automat1.9tdi)i muszę stwierdzić że ci którzy narzekają na awaryjność passatów B5 musieli po prostu kupić "okazje" bez książek i dokumentacji serwisowej(faktury,tuv)i ich cuda mają zamiast 160 tyś(ich licznik tyle wskazuje)tak naprawdę przebiegi 400-500tyś km,więc maja prawo się psuć.jeśli chcesz kupić dobre...
~grzybasVW
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Widoczność !?!To zależy kto i jak jedzie, tak mi się wydaje, bo w moim przypadku czasami przeszkadza mi zazwyczaj lewy słupek np: na zakręcie bo nie widzę wtedy samochodu nadjeżdżającego z lewej strony( lekkie wychylenie głowy rekompensuje ten negatyw) Na początku brakowało mi czujnika parkowania, ale w chwili obecnej parkuje na \"czuja\" (oczywiście chodzi o czucie końca samochodu, a nie na chybił trafił) Auto jest dobrze przeszklone i...
~Sławo 09.
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo dobra. Duże lusterka zwnętrzne(te same co w B6) oraz okiennych rozmiarów lustro pokładowe pozwalają na dobry wgląd w sytuację z pojazdem. Niw łatwo się cofa na lusterka ponieważ jest to duży-długi samochód, po za tym obrys tylny jest w ksztłcie kajaka zatem niewiele widać. Trzeba bardzo uwazać. Straszliwie brudzi się tylna szyba.Żywot tylnej wycieraczki jest króciutki.
~Rynkov
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Widocznosc do przodu wzorowa.Wszystko mozna regulowac,fotel,kierowniac.Kazdy znajdzie swoja pozycje.Co do tyły to lusterko prawe ZA MALE.Przy cofaniu brakuje parktronicu.Nie widac malych slupkow.Auto jest dlugie i cofanie miedzy slupkami ,kamieniami czy innymi utrudnienami parkongowymi nizszymi jak 1 m sprawia problem.Ogolnie,ocena 4.
~Andrzej
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Passat nie jest już najnowocześniejszą konstrukcją, ale mimo wszystko jak na 14 lat samochód daje doskonałe poczucie komfortu. Duże, obszerne wnętrze, dobrze przeszkolone pozwala w pełni wyczuć auto, w połączeniu z lusterkami pozwala na bezproblemowe parkowanie, daje bardzo dobrą widoczność z wnętrza.
~niezadowolony użytkownik z białegostoku
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
może przeszkadzać lewy słupek przy skręcie w lewo lusterka boczne - dobrze chronione przed zachlapaniem słabo rozwiązana ochrona tylnej szyby przed zachlapywaniem - lekka wilgoć na drodze i koniec widoczności - co przy złej konstrukcji tylnej wycieraczki jest dość uciążliwe
~Kowal
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Wcześniej jeździłem Volvo V40 i uważam, że to wzór dla aut kombi jeśli chodzi o widoczność, natomiast Passat nie odstaje jakoś bardzo od Volvo, z tyłu mam czujnik parkowania więc parkowanie tyłem nie sprawia problemów.
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Z każdej strony widoczność perfekcyjna. Gdy wsiadam do innego samochodu i przychodzi mi tyłować gdzieś na parkingu, zawsze doceniam widoczność w Passacie. Słupki też nie są zbyt grube, a lusterka dostatecznie duże.
~kacusiowe
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
siedzę bardzo nisko w samochdzie wręcz w pozycji \"leżącej\" więc pewnie nie wszystko będzie sie zgadzało ale dość spory kłopot stanowią słupki przednie bo przysłaniają przy wąskich, ostrych i długich zakrętach.
~Kriss
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Za małe lusterka w stosunku do wielkości auta. Mało widoczny podczas cofania. Wysoka krawędź szyb zmniejsza widoczność. Wysoko usytuowana deska rozdzielcza. Auto wygodne dla wysokich osób.
Volkswagen Passat B5 Kombi