Lista ocen Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fan club paska !
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 190 cm wzrostu - jestem kierowca, siedzenie odsuwam prawie pod koniec, za mna siada moj tata 185 cm, obok mnie siedzi moja zona 175 cm i za nia moja mama 165cm. Wszystkim nam jest bardzo wygodnie, passat rozpieszcza pod tym wzgledem wszystkich pasazerow, dla 4 pasazerow idealnie, jesli ktos chce wsadzic 3 z tylu to jakies mniejsze osobki i napewno sie zmieszcza. Pedaly fajnie rostawione szeroko, nie nadepnalem nigdy dwoch pedalow na raz co...
~Mauritz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
szeroki i długi co oczywiście przekłada się na wygodę. bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów. wszystko łącznie z uchwytami na napoje fajnie schowane w desce pod radiem. Regulowany podłokietnik to duży plus da się go ustawić pod każdego.
~mz1976@o2.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Na przestrzeń i wygodę nie można narzekać, w aucie jest dużo miejsca , kombi ma oczywiście obszerny bagażnik. Osoba siedząca na środku na tylnej kanapie ma niewygodnie przez wysoki tunel i podłokietnik.
~Poznaniakk
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
To jest chyba największa zaleta passata. Jestem dość wysoki (190cm) i w tym aucie naprawdę jeździło mi się super. Miejsca dużo zarówno z przodu jak i z tyłu.
~Prezes
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
olbrzymia przestrzeń zarówno dla pasażerów z przodu jak i z tyłu. Doskonała jakość tapicerki, niezniszczalna przy normalnym użytkowaniu.
~Czapajera
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Miejsca full. Z przodu to i buchaj by się wygodnie rozłożył, a z tyłu całe stado. Po złożeniu tylnej kanapy, odsłania się spora powierzchnia do spania.
~Adam B.
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
pierwszys samochod w ktorym jak odsune do konca fotel to jestem za daleko od pedałow (przy wzroscie 195cm) i jeszcze ktos moze za mna usiasc!!
~BCB
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
przestrzeń może i OK, ale nad fotelami mogli dłużej popracować, tylna kanapa wyłącznie dla 2 osób, środkowe miejsce posiada fabryczny bolec wcinający się w ...
~DjVirusek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Można zabrać budzik i używać jako sypialni....przestrzeni jest pod dostatkiem widać nie testowano go na "hobbitach"
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5 Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
6,8
~bartus_w@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu ilosc miejsca jest wystarczajaca nawet dla wysokich pasazerow, z tylu miejsca nieco brakuje zwlaszcza na nogi.
Volkswagen Passat B5 Kombi