Lista ocen Volkswagen Passat B5 (142)

2,6
~ADAM
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
NIGDY WIECEJ TAKIEGO AUTA NIE KUPIE ANI ZADNEGO INNEGO NIEMIECKIEGO.TOTALNA KLAPA.WOLE WYDAC MNIEJ I MIEC LEPSZE AUTO Z TAKIM SAMYM WYPOSAZENIEM I JESZCZE DO TEGO MLODSZE.NIEMIECKIE AUTA SLYNA Z SOLIDNOSCI I BEZAWARYJNOSCI AKURAT.DLA MNIE TO ZLOMY ZA KTORE NIE MAM ZAMIARU PRZEPLACAC.NIGDY WIECEJ.
~laksa gg 1345634
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
auto naprawdde godne polecenia dogir jak na swoj wiek ale za to eksplotacja niweluje wysoka cene
~lska
~grzybek
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Troszkę problem (dłuższy) w chłodne dni zimowe, z odparowaniem szyb. Ale co do grzania to rewelacja w mojej wersji climatronik oczywiście. (Wentylacja i ogrzewanie)
~malgok@interia.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
przez cały okres eksloatowania auta, czyli już 6 lat, nie miałam problemu z jakimi kolwiek usterkami, nic poważnego się nie psuje, standartowe wymiany, filtrów i przeglądy, większych poważnych usterek nie było
~Krzychu_Polowin
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest to naprawdę solidny samochód jak na tamte czasy
~Marcin W
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
idealne zawieszenie na Polskie drogi mocne i komfortowe (Układ jezdny)
~pavels
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Biegi nie wchodza zbyt precyzyjnie, ale może to akurat w moim egzemplarzu? (Skrzynia biegów)
~Kobel
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam te autko niecaly rok jezdzi sie fajnie, jedyne co wymieniłem to galki no nieliczac rzeczy które trzeba wymienic.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B5
7,3