Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B5 Sedan

jflkdsajflk, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 101KM 74kW
Rok produkcji 2003
Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 101KM 74kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : bardzo dobre hamulce
subiektywnie jestem bardzo zadowolony :)
silnik jest glosny, lecz mi nie przeszkadza - ja lubie slyszec obroty i na tej podstawie dostosowywac gaz i jazde moc jest rewelacyjna, na kazdym biegu wbija w fotel, pod gore auto idzie wrecz rewelacyjnie
wlasciwie nie czuc jej obecnosci - co w przypadku auta tego typu jest chyba plusem :) zero problemow ze zmiana biegow, natomiast na pewno nie jest to sportowa krotka skrzynia biegow
moglbym sobie wyobrazic lepsze zawieszenie, troche denerwuje mnie przenoszenie kolein na kierownice, z drugiej strony dzieki temu kontrola nad prowadzeniem i wyczucie nawierzchni jest bardzo dobre, zawieszenie jest ani twarde ani miekkie, gdzies pomiedzy, na zakretach nie przechyla, na duzych wielokrotnych dziurach buja, na pojedynczych ladnie i dosc cicho wybiera
bez zastrzezen, w szczegolnosci z nowszymi konstrukcjami ktore sa tragiczne w tym aspekcie
wszystko czytelne, latwo uzywalne, dopasowane odleglosciami wymiarami i mozliwosciami regulacji
climatronic - super
to auto jest w srodku olbrzymie aczkolwiek kierowca ma najmniej dostepnego miejsca - w stosunku do pasazerow tylnej kanapy bagaznik - potwor
calkiem dobre wyciszenie, gwizdy zaczynaja byc slyszalne dopiero po przekroczeniu 120km/h odglosy toczenia, kamyczki - skutecznie tlumione
jak na 1,5 tony (auto plus ja) spalanie w miescie i na trasie jest bardzo dobre - w szczegolnosci gdy wezmie sie pod uwage osiagi
w przypadku zakupu nowego to tragedia, ja kupilem w uzywany w calkiem porzadnej cenie
podgrzewanie foteli padlo, trzeszczy kokpit na dziurach

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 101KM 74kW [l/100km]

Volkswagen Passat B5 Sedan