Lista ocen Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2005 (150)

~Dawid
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto godne polecenia. Jednak znalezienie pojazdu w dobrym stanie graniczy z cudem. Zakup samochodu \"bezywpadkowego\" z Niemiec z przebiegiem 150 tyś km gwarantuje jedynie inwestowanie w pojazd.
~Kornik
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Zwyczajny, poprawny, oszczędny - ale totalnie bez polotu - Zwykły \"dupowóz\" bez radości z jazdy. maszynka do wygodnego przemieszczania się z punktu A do punktu B
~golfasarek@plusnet.pl
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Co wy chcecie od niemieckich marek. Nie jest to już nowy model, klepany od kilku lat, więc nie porównujcie go z Mazdą 6 lub Toyotą Avenssis, ale swoje może i ma, mi tam się podoba. jak się kupuje Paska po przejściach i klepie go za 2,500 tyś zł. aby jechał to póxniej jak by nie patrzył wszystko wyjdzie. Praw fizyki się nie pokona. Każdy nit kiedyś straci swoją wytrzymałość. No NIE.!!!! W serwisie nie byłem, więc nie wyrażę opini. Ludzie...
~Pawelos
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo wygodne auto dla rodziny, pakowne...Ładna, ponadczasowa linia... Typowa limuzyna....
~Adam
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
silnik 1.9 tdi 130km chipowany na 160km i super elastyczny co do pracy nie przeszkadza mi jego klekot caly w tym urok diesla silnik kreci od samego dolu od 1700obrotow jest super osiagi porownywalne do najnowszych diesli 170km lub 2.5l benzyn a spalanie srednio w miesjcie 7.5 przy nie oszczedzaniu a da rade wejsc ponizej 7l (Silnik)
4,1
~milan1919
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
silnik troszeczke przenosi drgania na karoserie poza tym mocny Vmax 220km/h i nic poza tym!! (Silnik)
~dyzio
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Jak dla mnie laika jeżeli chodzi o pracę silnika to uważam , że jest bardzo dobrze. Silnik jest oczywiście jakto na niemieckiego diesla przystało głosny.Nie mam jakiś uwag co do silnika. (Silnik)
2,9
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
gdyby nie awarie byłoby bardzo dobrze, słabiutkie zawieszenie, poza tym ok, dużo miejsca we wnętrzu
~frozzy
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
Auto jest dużym i wygodnym rodzinnym autem ale już nigdy nie kupię VW, teraz zmieniam na Hondę, jej jakość jest o wiele lepsza, znajomy ma taką z benzyną 2.4 to istna rewelacja!
~maciek1954
Sedan 1.9 TDI 130KM 96kW
w moim egzemplażu dobry obraz całości psuje fatalna jakość fabrycznego alarmu, ochrona wnętrza nie istnieje po wybiciu szyby można wyjąć wszystko z wnętrza a alarm nie reaguje, serwis podłącza kompa i twierdzi ze alarm jest OK, ja otwieram okno aktywuje alarm i wyjumuję co chcę z auta, alarm nic, serwis podłącza znowu kompa i twierdzi że jest OK i tak do znudzenia ja im pokazuje, iż alarm jest do bani a oni, że komputer pokazuje iż jest OK
Volkswagen Passat B5 Sedan