Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 1996-2000 - Oceń swoje auto

Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 1996-2000

z przebiegiem 162 000 km, wyprodukowany w 1999 roku
~Gaga
dodał ocenę 04.11.2006 23:25:44, jeździ tym autem niecały rok

Samochód bardzo wygodny i ekonomiczny pod względem zużycia paliwa i dostępności części. Duży problem stanowi pożądanie przez złodziei, co przekłada się na drogie ubezpieczenie (wzwyżki, - z tego co wiem, to chyba dotyczy wszystkich VW).

Kupujesz używane auto?
Sprawdź jego numer VIN

Z​a darmo!

Jeszcze nie wiem, co mnie czeka, ale "dookoła" słyszę bardzo pochlebne opinie n/t silników diesla stosowanych w B5. Mówi się o przebiegach powyżej 600 000 km. Ogólnie polecam. Jeździłem oplem corsą, którego miałem od nowości (2 lata), i muszę powiedzieć, że bilans napraw przemawia na korzyść VW.

Problemy z elektryką, głównie działanie zamka centralnego tylnych lewych drzwi - zdarza się, że nie otwiera.

1. Wycieki z silnika - wymiana: - uszczelka misy oleju, - simmering na wale korbowym (pod kołem pasowym). 2. Problemy z zawieszeniem - nie byłoby źle, gdyby nie koszty naprawy ( w stosunku do innych modeli VW bardzo drogo).

Spalanie 1.9 TDI 90KM 1996-2000

Diesel [l/100km]
6,2

6,0

7,5

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.9 TDI 90KM 1996-2000

Dodaj nowy komentarz