Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 1996-2000 - Oceń swoje auto

Ocena Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 1996-2000

Volkswagen Passat B5 Sedan 1.9 TDI 90KM 1996-2000

z przebiegiem 162 000 km, wyprodukowany w 1999 roku
~Gaga
dodał ocenę 04.11.2006 23:25:44, jeździ tym autem niecały rok

Samochód bardzo wygodny i ekonomiczny pod względem zużycia paliwa i dostępności części. Duży problem stanowi pożądanie przez złodziei, co przekłada się na drogie ubezpieczenie (wzwyżki, - z tego co wiem, to chyba dotyczy wszystkich VW).

Jeszcze nie wiem, co mnie czeka, ale "dookoła" słyszę bardzo pochlebne opinie n/t silników diesla stosowanych w B5. Mówi się o przebiegach powyżej 600 000 km. Ogólnie polecam. Jeździłem oplem corsą, którego miałem od nowości (2 lata), i muszę powiedzieć, że bilans napraw przemawia na korzyść VW.

Problemy z elektryką, głównie działanie zamka centralnego tylnych lewych drzwi - zdarza się, że nie otwiera.

1. Wycieki z silnika - wymiana: - uszczelka misy oleju, - simmering na wale korbowym (pod kołem pasowym). 2. Problemy z zawieszeniem - nie byłoby źle, gdyby nie koszty naprawy ( w stosunku do innych modeli VW bardzo drogo).

Spalanie 1.9 TDI 90KM 1996-2000

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Passat, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Passat

Przeczytaj o Volkswagen Passat

Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi
Volkswagen Passat Alltrack - uniwersalne kombi Alltrack został stworzony z myślą o klientach, którzy potrzebują przestronnego samochodu o uniwersalnym charakterze, jednak z różnych względów nie chcą kupić crossovera lub SUV-a. Uterenowione kombi stanowi też ciekawą propozycją dla osób planujących zakup Passata, który będzie wyraźnie różnił się od tysięcy służbowych kombi.

Volkswagen Passat - zobacz filmy

Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady
Volkswagen Passat Variant - 3 zalety i 3 wady W tym samochodzie znacznie łatwiej było o zalety, niż o wady, ale poradziliśmy sobie - zapraszamy do oglądania sporządzonej przez nas listy zalet i wad VW PASSATA.
Paryż 2014 - prezentacja Volkswagena Passata
Paryż 2014 - prezentacja Volkswagena Passata Na paryskim salonie zadebiutowały dwa auta, które już niedługo stoczą ciekawy pojedynek na rynku w Europie. Mowa o Fordzie Mondeo oraz Volkswagenie Passacie. Pierwszego kandydata już poznaliśmy, czas na niemiecką propozycję.

Liczba wpisów 190 671