Lista ocen Volkswagen Passat B6 Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW 2005-2010 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Uważam że warto za nowego PASSATA wyłożyć ponad 100 tyś zł bo otrzymujemy auto już dojrzałe,dopracowane które pomimo 5 letnie obecności na rynku wciąż wygrywa testy z konkurencją bądz jest w ścisłej czołówce.Warto jeszcze dlatego że z powodu swojego 5 letniego istnienia producent wyeliminował już wszystkie niedomogi i wady tego modelu i teraz kupując nowego PASSATA w salonie możemy być pewni że długie lata nam posłuży bezawaryjnie.Ponadto VW...
~konto1313
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Nowy jest przesadnie drogi. Za 2,5 letnie auto zapłaciłem na początku 2010 roku blisko 50% mniej niż za nowy z polskiego salonu. Samochód okazał się być po flotowy z udokumentowanym przebiegiem ok. 124000 . Przebieg może spory , ale swoim służbowym oplem też pokonuje blisko 5 tyś miesięcznie.
~Flegl
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Ciężo powiedzieć, jedyny cenowy konkurent Passata to Mondeo które mi osobiście stylistycznie nie dopowiada, A4 jest droższe, Vectra C o wiele gorszej jakości auto.
~BLADY 007
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Klapa z materiałami wewnątrz samochodu. Plastikowe elementy po 100000 tyś nadają się do wymiany. Z takimi materiałami nie spotkałem się nawet w Polonezie.
~fil
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Teraz ceny tych aut są już bardziej adekwatne do ich jakości niż kiedyś. VW mógłby poprawić zabezpieczenie antykorozyjne...
~Bystra
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Auto wygodne, bezpieczne, rodzinne. Bardzo pakowny bagażnik, dużo przestrzeni wewnątrz.
~Mieczysław
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
jako że największy spadek był na początku, a kupowałem auto 3 letnie uważam ten zakup za bardzo rozsądny.
~Karol
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Uważam, że 2-3 letni można już kupić w dobrej cenie, nad nowym bym się bardzo zastanawiał.
~Paweł
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Za tę cenę wolałbym kupić używaną toyotę, albo innego forda.
~Gonia
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Ok. dla mnie cena (jak go kupowałm), to były 1/3 ceny nowej TOYOTY mojego brata.
Volkswagen Passat B6 Variant