Lista ocen Volkswagen Passat B7 Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW od 2013 (6) - Skrzynia biegów

~Jez
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Dobrze jak na DSG, ale jakby ktos oczekiwal cudow to sie zawiedzie. Dziala poprawnie, choc jak dla mnie tryb normalny zbyt nisko trzyma obroty - potrafi trzymac 1.200 na 6tym biegu pod gorke, a z drugie strony 's' nie zejdzie ponizej 3 tys. Brakuje mi zdrowego rozsadku i srodka - czyli trzymania przedzialu 1,5 - 2,0 tys obr co dla diesla i spokojnej jazdy jest optymalne.
~Orka
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Po wgraniu oprogramowania Diselgate ruszenie z miejsca zajmuje 2-3sek. Przy redukcji z 3 na 2 i z 2 na 1 zdarza jej się szarpnąc. Na zimno szarpnie czasem zmieniając biegi również w górę. Poza tym narazie ok.
~Olek
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
Za wolna redukcja biegów przy dojeżdżaniu do świateł. Należy wspomagać łopatkami, następnie za wolno wraca w tryb automatyczny i auto zwyczajniej wyje.
~Kris
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
DSG. Jak dla mnie trochę za wolna... całe szczęście, że są łopatki przy kierownicy. Przy bardziej sportowej jeździe sprawdzają się wyśmienicie.
~alltrack
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 177KM 130kW
w alltracku pierwsze trzy przełożenia wydają się zbyt krótkie, a na trasie brakuje 7 biegu
~JaRUL3
Olej wymieniany co 60 tys km. brak nawet szarpnięc DSK 6 biegowe