Lista ocen Volkswagen Polo III (862)

3,5
~Cameleon_Łódź
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
mógł by być ciutkę większy. Największa wada jak dla mnie,to to że cokolwiek wysunie się z kieszeni spodni kierowcy (np.telefon, długopis, bolec blokady skrzynii biegów)to ląduje pod fotelem kierowcy lub psażera, brak jakiś \"osłonek\" przestrzeni pomiędzy fotelem a gałką skrzyni. dla mnie to masakra. Później trzeba szukać i wyławiać wszystko spod fotela. To jest jakiś błąd konstrukcyjny.
~karik712
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Samochód kupiony po nie za wysokiej cenie jak na ten rocznik i silnik. Nie mniej jednak auto godne polecenia zwłaszcza jako pierwsze w swojej przygodzie motoryzacyjnej. Miejsca z przodu jest pod dostatkiem, widoczność świetna. W tym wariancie silnikowym nie jest mułem, posiadając 1.6 nie wyobrażam sobie jazdy nim z jednostkami mniejszymi niż co najmniej 1.4. Miejsca z Tyłu jak i w bagażniku nie ma pod dostatkiem no ale raczej nie po to sie to...
3,7
~Pawel
Hatchback 1.0 60KM 44kW
napewno kupilbym ten samochod jeszcze raz choc teraz pomyslalbym o silniku 1.2 lub 1.4 zeby juz go tak nie meczyc, choc mimo to 1.0 tez daje rade
~Hike83
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Jak za 13 tyś za prawie 10 letnie autko to nie mogę narzekać, mogłoby być taniej ale to w końcu diesel i to z TURBO :) przyjemność z jazdy, wersja po face liftingu więc i przyjemność dla oka, ja polecam, warto poszukać takiego autka z prawdziwym przebiegiem a będzie się tak mocno zadowolonym jak ja :) A chciałem Golfa IV w benzynie 2 lata starszego za te pieniądze :) UFF :)))
~wapniak
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Chyba największym mankamentem jest w tym samochodzie jakość blach nadwozia. Nie na wiele zdaje się konserwowanie itd. Sól z drogi i wiek robią swoje. Jedynym ratunkiem jest laminat, czyli maskowanie ubytków.
3,3
~ChavezDing
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Autko ma coś w sobie i miło się nim podróżuje, a elastyczny silnik odpowiednio traktowany potrafi nie spłukać nas podczas wizyty stacji benzynowej. Samochodzik jest zwinny i odpowiednio dynamiczny do sprawnego poruszania się po miejskich uliczkach. Poza tym to rzecz gustu, ale mimo swoich lat auto może się podobać i dać frajdę z jazdy :)
~stalowycieciu@gmail.com
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jedną gwiazdkę odejmuję za wyjący silnik przy większych prędkościach, aczkolwiek jest to uwaga wielce subiektywna. Komuś, kto zawsze wyrusza w trasę ze sporym zapasem czasu i kto nie musi się spieszyć, ta opinia się w tym miejscu nie przyda. Dam zatem następną: dla zaklinaczy czasu samochód oceniam: 6 na 5.
4,1
~uki
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Fajny mały samochodzik o głosnym ale bardzo dynamicznym silniku. Srodek ładny, z miejscem problemow nie ma. Przewiezc 8 kol da sie w nim po zlozeniu tylnej kanapy. Mimo ze głosny ma co w sobie co mi sie podoba.
3,7
~maykell
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ocena 4/5. Nie było przez 3,5 roku większej awarii prócz wspomnianej pompki. Auto polecane jako miejskie dla 1-2 osób. Łatwo zaparkować, manewrować, mało spali, wygodne siedzenia i komfortowy układ jezdny. Raczej nie żałuję zakupu, chociaż coraz częsciej brakuje w polo przestrzeni czy mocy.
~Paweł
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Po dwóch latach, mimo, że autko jest wiekowe, jazda nim dalej mnie cieszy. Absolutnie żadnej awarii, która by mnie unieruchomiła na szosie.