Lista ocen Volkswagen Polo III (862)

~Polo 6n
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Tego auta nie da się nie lubić. Całokształt zasługuje na 5 z tego względu że jest on niezawodny i zawsze bezpiecznie dowiezie do celu w prawie każdych warunkach i czasie. Nie martwi mnie wyprzedzanie pojazdu bo mam duży zapas mocy pod nogą. O gustach się nie dyskutuje ale mi się on bardzo podoba.
3,4
~trzainnego
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
przyzwyczaiłem się do komfortowego samochodu, więc trudno mi się pogodzić z tym co zastałem w polo samochód poleciłbym osobom zadowalającym się spokojną jazdą miejską, mogącym zadowolić się surowym niemieckim wnętrzem i ceniącym użyteczność
3,5
~Chenaf
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Auto miałem jako pierwszy samochód aby się nauczyć jeździć i jestem zadowolony z jego użytkowania.
~Hitek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Auto na wskroś udane. Ładne, pojemne, popularne, proste w obsłudze choć zwykle słabo wyposażone. Dobrze sprawdza się w mieście, na trasie niewiele gorzej, aczkolwiek nie jest tak źle.
3,2
~Zbyszek. zetperon@pik-net.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Dobre zawieszenie, trwała karoseria i cicha kabina to zdecydowanie za mało jak na VW. Drobne usterki po 4 roku użtkowania mogą człowieka wyprowadzić z równowagi.
~kakusia9431
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jest to auto małe i jeśli ktoś wybiera takie bo takie chce to w zupełności spełni jego oczekiwania
~karol2679
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Generalnie fajne i zgrabne autko. Nie rzuca sie w oczy ale ma te same silniki co golf,audi czy skoda.
~Adrian
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Wszystko byłoby super gdyby nie ten silnik. Idealny samochodzik dla młodych ludzi bez sportowych aspiracji. Ważne żeby był zadbany... Bardzo bezpieczny, w crash-testach wyszedł bardzo dobrze, a do tego 2xpoduszka powietrzna i ABS - naprawdę uspokaja kierowcę.
3,6
~grzesiog1983@o2.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Dobre auto na srednie dystanse dla 2 osób z duzym i 4 osób z srednim bagazem.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III
5,3
8,2
9,4
2,8
~nikczemny
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Miałem trzecią generację przez ponad siedem lat i pozbyłem się jak auto miało 14 lat. Mój egzemplarz był pięciodrzwiowy 1998 (przed liftem) 1.4 60km. Auto żałosne, psuło się wszystko -wiatrak przy chłodnicy, skrzynia biegów do wymiany (powszechne w tym modelu), spalony silnik wycieraczki tylnej w lato, przełącznik wycieraczek, zamki w drzwiach, rygle drzwi dosłownie zostawały w palcach. W zimę nie szło dostać się do samochodu bo zamki...