Lista ocen Volkswagen Polo III (862)

~paputek@o2.pl
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Nie odpycha, napewno jest to auto przyjemne, dla kobiet i ludzi ceniących małe niedrogie auta są w sam raz, gdyż są dość niezawodne. Jedyny poważny problem to często pojawiająca się rdza w różnych miejsach (kosztowne). Jestem zadowolony, ale zawsze mogłoby być lepiej. Ocena 4-.
~pluschowa, furia007@yahoo.de
Hatchback 1.6 i 16V GTI 120KM 88kW
Absolutnie do polecenia. To moje pierwsze auto i daje mi ochote, zeby kupowac nastepne. Jest stosunkowo tanie w utrzymaniu, nie pali wiele, nie psuje sie, jest szybkie, mocne i zwinne. Dla osob w moim wieku (27) bez zbyt duzego zaplecza finansowego idealne. W swojej klasie maly klejnot!
2,9
~wójas
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jak na tę wagę to silnik trochę za słaby, ale za to elastyczny, moment maxymalny przy 2800 obr/min, nie trzeba go "kręcić", dobry na miasto, ale na autostradzie niedobór mocy zauważalny V max 175km/h (Silnik)
~Bartek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Autem pokonuje rocznie 20 tyś km. Używam go zarówno w mieście jaki i na krótkich trasach do 40km - świetnie sie spisuje. 2 razy w roku dłuższe trasy - nad morze oraz w góry - tu juz gorzej - mała moc znacznie utrudnia wyprzedzanie, przez co jazda staje się uciążliwa. Ale jest cos za co go kocham - niezawodnosc, nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze zapala, nawet w najwieksze mrozy. Wystarczy dokupić falne felgi i lotke ( mały spoiler ) i juz jego...
3,3
~manutd88
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jeśli chodzi o sam silnik nie mogę narzekać, chociaż zimą przy -20 st C zamarza mi jakiś element, który jest odpowiedzialny za przepływ oleju i muszę jeździć z lekko odkręconym zamykaniem od wlewu oleju. Wersje przed FL były pozbawione tego \"udogodnienia\". (Silnik)
~domel86
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ogólnie samochód idealny dla ludzi ceniących sobie kulturę jazdy samochodem, spalanie. Samochód jak na swoje lata całkiem ladnie się prezentuje, wystarczą ładniejsze alufelgi i jest jeszcze lepiej. Jeśli ktoś dba o swoje auto, na bieżąco wymienia płyny, oleje, zużywające się drobnostki to będzie zadowolony w 100% z tego samochodu.
3,5
~szabix@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Silnik 1,4 jest jednostką lubącą obroty pow. 3000 obr/min. Poniżej to jakby turbo dziura. Nigdy nie dał mi powodów do jakichkolwiek problemów! Olej wymieniam co 15tyś. szabix@wp.pl (Silnik)
3,8
~senny_m@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Auto posiadam ponad pół roku. Niewiele jeżdżę, poniżej 1000 km miesięcznie. Gdyby poprzedni właściciel nie rozwalił skrzyni biegów, auto pewnie chodziłoby jak żyletka.
~Robert
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Polo classic. Mały-duży, ekonomiczny samochód. 450 litrów na bagaż, cztery osoby jadą swobodnie. Piątej może brakować miejsca choć nie miałem skarg podczas 300 km trasy od dorosłej trójki z tyłu. Jednak lubiący dużo jeść i spać nie powinni n astawiać się na 5 osób. Niezawodny, trwały, tani w eksploatacji.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III
5,3
8,2
9,4
3,5
~Tomek Tomboss@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
coraz gorzej, duże pieniądze trzeba mieć na takie auto, zaczynam podejrzewać, że ci wszyscy ludzie, którzy piszą o takim g... dobrze, to chyba, Polo jest ich drugim autem po Daci, lub Ładzie (przepraszam użytkowników wcześniej wymienionych marek - to są pogłoski, że te auta awaryjne, chociaź... ale...), i nie widzą albo nie chcą zauważyć, jak to na prawdę jeździ, (do głosu ,że auto jest bez awaryjne, nie powinni dochodzić Ci którzy Polówką...