Lista ocen Volkswagen Polo III (862)

~Podjuk GG: 1123566
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Silnik bardzo mi się spodobał (na benzynie). Odpowiedni dla tego auta. Nie założył bym do niego już instalacji gazowej. Gazu pali 20% więcej, a na paliwie był dostatecznie ekonomiczny. (Silnik)
3,5
~somiks@op.pl
Hatchback 1.3 55KM 40kW
Jesli uwzgledni sie rok produkcji i segment samochodu to ocena jest dobra. Samochod zwlaszcza dobrze radzi sobie w miescie (ale nie zakorkowanym) i na krotkich trasach do 80 km. Jazda powyzej 120 na godzine albo na odleglosc powyzej 100km jest malobezpieczna albo meczaca (niedostosowane fotele, slabe wycieszenie, brak poduszek, slaby silnik).
~Karol
Hatchback 1.0 45KM 33kW
autko dla bardzo dobre i bezawaryjne ceny czesci smiesznie tanie pasek rozrzodu 25 zł napinacz 45 pompa wody 60 pasek wspomagania 10 zł koncówka drązka 18zł filtr powietrza 12 zł oleju 10zł paliwa 6zł klocki chamulcowe około 30 zł szczeki 45zł kjompletny cylinderek 25 zł linka sprzegła 16 zł
~Tadeusz Katolik@widok.ipl.net
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Zauważyłem, że szyby są "miękkie". Przy zeskrobywaniu szronu, lodu, zarysowywały się. Mam bardzo dużo rys i to na wszystkich szybach. W poprzednich samochodach czegoś takiego nie miałem. Jeżdziłem również ciężkimi autami i takich zarysowań nie powodowałem. Dotyczy to również lakieru - jest miękki. Ponadto uważam, ż zraszacz tylnej szyby jest nieprecyzyjnie zamontoway. Przy próbie przetarcia tylnej szyby, płyn kieruje się za bardo pionowo,...
3,3
~maxbrr@wp.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Gdyby nie niektóre powtarzające usterki,to Yarisek mógłby się schować ze swoją bezawaryjnością. Polo to auto na miasto i weekendowe wypady. Rewelacyjne zabezpieczenie przed korozją.Niska nota spowodowana jest kosztami utrzymania mojego egzemplarza( chodliwe lusterka i uciążliwe usterki).Nawet nietypowy rozmiar opon sprawia kłopoty w wybraniu odpowiedniej oferty(175/65 R13)
~Krzpod
Hatchback 1.9 D AEF 64KM 47kW
Posiadam te autko ponad 5 lat, w sumie ma teraz 18-letna karierę za sobą. Plusy. silnik mało pali bezproblemowy (nawet w mrozy -20, choć trzeba z 10 sek podusić), zawieszenie tylne (belka) bezobsługowa, przednie zdarzył mi się remont drążków i wymiana amortyzatorów, auto prowadzi swobodnie i trzyma się dobrze drogim gdy zmienimy mu felgi i opony na rozmiar min R14 (na standardowych dość mocno go wywraca przy agresywnej jeździe), miejsce w tym...
3,2
~Greg
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto dla kobiety, która porusza się po mieście i raz na jakiś czas zrobi zakupy do 3 reklamówek. Auto BARDZO ciasne i o ile jeszcze z przodu po przesunięciu foteli da się jechać, o tyle z tyłu ludzie czują się jak sardynki w puszce. Bagażnik śmiesznie mały, w którym brakuje miejsca po wrzuceniu jednej torby podróżnej lub po zrobieniu zakupów w sklepie. Mało podręcznych schowków dla kierowcy. 1.4 16V 75 km - silnik odpowiedni dla 1 osoby na...
2,9
~Mariusz
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nie ma się czym podniecać. Jedyny plus to to, że samochód jest ładny oraz trzyma cenę.
~mamin
Kombi 1.4 i 60KM 44kW
Nie myślcie że jak kupujecie niemiecki samochód to nie ma on prawa się zepsuć.Każdy samochód się psuje.A moje polo ,cuś jak na 120 tys trzyma się nieźle.Kilka zepsutych drobiazgów czasem denerwuje ale to dobry samochód.Wykończenie jest naprawdę super, i wszystko dokładnie przemyślane.Karoseria jest bardzo dobrze spasowana.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III
5,3
8,2
9,4
3,6
~skluba@poczta.fm
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Silnik to jego 1,4 8V (60kM) zdecydowanie największa zaleta bardzo dzielny na trasie nie wymaga utrzymywania wysokich obrotów dosyć elastyczny, na dystansie 5468 km dokonałem pomiarów w lecie VI-VII-brak aut.ssania 60% trasa, 40% miasto(Kraków)-korki; 5,48l/100km Natomiast w zimie jazda na światłach, krótkie dystanse 8-12km miasto ok.8l (Silnik)