Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback (225) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 273 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misha
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Bardzo przyjemny samochód. Jezdz sie nim bardzo przyjemnie. Zwrotny, szybki, dynamiczny. Mam natomiast mały problem z silnikiem. Od kilku miesięcy słychać dziwne szmery. Wymieniłem rolki, napinacze i paski ale bez efektu.
~mistralb
Hatchback 1.4 FSI 86KM 63kW
wydaje mi sie ze bardzo dobra, jezli chodzi o ceny uzywanych bo nowe to pewnie duzo drozsze ale porownujac juz nawet z Mercedesem ktory takze nei jest idealny to albo Polowki sa oki albo jatrafilem nadobry model
~kaen
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Volkswageny nie są tanie i decydując się na tę markę należy wykorzystywać promocję.Ja tak właśnie zrobiłem. Za tą cenę mogłem kupić model innej firmy,ale niestety już wychodzący z rynku- myślę tu o Oplu Corsie.
~kamil_mróz
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
3 lata temu kupiłem moje Polo za 11 tysięcy złotych, teraz analogiczne modele warte są 3/4 tysiące mniej co wydaje mi się dobrą ceną za miejskie autko, jeśli tylko trafimy na dobrze utrzymany model
~VW polo 9n2 1,2 6V
Hatchback 1.2 i 60KM 44kW
zapłaciłem za nowy 37,5tyś w 2008r, teraz jest wyceniany na 20tyś - w 5 lat spadek ceny mniej niż o połowę, jakość same plastiki ale spasowanie elementów bardzo dobre - w tej cenie niczego lepszego nie było.
~Tomek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Cena jakby to był super wykonany pojazd wysokiej jakości. Moim zdaniem nawet samochody koreańskie są zdecydowanie staranniej wykonane. A już Yaris sprzed 6 lat to nie ma żadnego porównania.
~Pewienpan
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
Myślę, że cena jest zbyt wygórowana za auto w wersji podstawowej.Za elementy dodatkowe, które POWINNY być w standardzie(oświetlenie bagażnika,dezaktywacja poduszki powietrznej)trzeba słono płacić.
~sylw1_k@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Cena nie jest niska, za dodatkowe wyposażenie trzeba słono płacić, np.: oryginalny pakiet elektryczny (szyby przednie i inteligentny zamek centralny również bagażnika i wlewu paliwa) 4500zł
~Sum (psuma@poczta.onet.pl)
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
Auto zupełnie gołe (tylko jedna poducha i wspomaganie). Jednak kupione z dużą zniżką (2500 zł - styczeń 2001) z rocznika 2000, z bezpłatnym pakietem ubezpieczeń warty swojej ceny 38 000
~majk
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jeżeli samochód jest zadbany do jest ok, choć w porównaniu do Polo III droższy. Fajnie że trzyma cenę. Na początku był drogi i serwis również, dlatego tak mało ich jeździło po Polsce.
Volkswagen Polo IV Hatchback