Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback (225) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 273 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~linda
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Troche za drogi,ale w zamian otrzymujemy kawal dobrego samochodu,ktory duzo wybaczy kierowcy.Rowniez z odsprzedaza nie ma problemow.
~Stigmen
Hatchback 1.4 i 80KM 59kW
jesli ktos ma do wydania 20-25 tys.zł i poszukuje małego miejskiego autka,ale zdolnego do dalszych tras-polecam
~Tomek
Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW
Drogi w zakupie, a potem tylko benzyna. Ale szkoda mi go zagazować, zwłaszcza ze 1,2 nie jest szczytem mozliwosci VW.
~barteq
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto mam ponieważ otrzymałem je w prezencie ślubnym. Gdybym miał je sam kupować - nie zdecydowałbym się na nie
~l76
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Nie wart tej ceny oraz za drogie ASO . Przykładowo duży przegląd wynosi ok 800 - 900 zł za auto klasy B to chyba przesada.
~Janek
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Wersja Basis. Wyposażona w dwie poduszki, wspomaganie i regulację kierownicy oraz centralny zamek. Wtedy dość droga.
~Witek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Dobrze z uwagi na ceny w serwisie części. Jednak zaznaczam, że nie mam porównania z innymi autami oprócz fiata.
~Jan
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Za 44 000 złotych auto bardzo słabo wyposażone. Tylko dwie poduszki powietrzne. Zachwyt przeszedł już po miesiącu.
~Wojciechu
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
duzo sie placi duzo sie dostaje... jesli trafisz na egzemplarz zadbany nie rozbity itd to bedziesz sie dlugo cieszyc
~Romano-Kutno
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
mógłby być tańszy ale jak patrzę na inne autka w tej klasie to stosynek wykończenie i wyposażenie a cena jest ok
Volkswagen Polo IV Hatchback