Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback (225) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 273 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek83
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Za moją wersję 1.2 Trendline zapłaciłem 33.450 zł. W wyposażeniu seryjnym dostałem ABS, poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, dwupłaszczyznową regulację kierownicy, wspomaganie kierownicy, Isofix - montaż do fotelika dla dziecka. Dokupiłem dzieloną tylną kanapę za 150 zł i boczne poduszki za 890 zł. Łącznie 34.790 zł. A do tego dodatkowa para drzwi i ubezpieczenie gratis! Poza salonem zamontowałem autoalarm i dokupiłem radio z czterema...
~Radek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Na pewno są auta które mimo tej samej wielkości jakościowo są dużo lepiej wykończone np. A klasa ale ich cena jest dużo wieksza. czy warto? dla jednych tak. Ja z mojego Polo jestem bardzo zadowolony za tą sumę nie kupie nic lepszego w swojej klasie, jest bezpieczny i wystarczający można go pokochać i delektować się nim dobry olej i filtry to wszystkie "rzeczy" które trzeba było wymienić! mnie cieszy i zadowala.
~Zbynon
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Za nie dużą ilość PLN-ów otrzymujemy pojazd który jest w miarę młody (jak na polskie realia) ekonomiczny, ma klimę i elektrykę. Ma wozić do pracy i to robi. A i w trasę śmiało mozna nim wyskoczyć bo nie wyczyści konta i nie zwiększy zadłużenia na karcie kredytowej ;) Można powozić się bez celu. Jakość wykonania ok. Może oprócz przednego panelu z radiem jakiś taki obdrapany trochę (może tylko u mnie)
~damczer
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Płacimy za markę niestety. Za mit o niezawodności VW. Psuje się jak każdy inny samochód, zależnie od tego jak kto dba oczywiście. Jednak oferowanie za taką cenę takiego auta to pomyłka. Plastiki średniej jakości, słaby komfort podróżowania, fatalny silnik, kiepskie wyposażenie a cena nawet na rynku wtórnym wysoka. Za wysoka.
~misiek
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
Mimo że cena ogromna, auto kipiłem nowe z salonu to daje bardzo dużo radości z jazdy, przyczepność, przyspieszenie, ekonomiczność to bardzo dobre połączenie. Kiedyś chciałem mieć auto ekonomiczne (polo 1.2) i do tego auto sportowe (przykładowo mazda rx7), ale jednoak polo pokazało że mozna mieć jedno i drugie w jednym :)
~Batory - batory@yahoo.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jakość materiałów wysoko, ale jakośwykonania i niezawodność to lipa! Zupełna pomyłka jeżeli chodzi o tak wysoką cenę. Obecnie uważam, że VW żeruje na opinii z danych lat. Polecam ocenę ratingu VW w stanach na podstawie testów niezawodności/jakości/ceny. W 2003r obniżono do bardzo słaby a model polo potwierdza trafność tej oceny.
~Sweaty
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Tu już trochę gorzej. Za tę samą cenę u konkurencji można dostać dużo lepsze wyposażenie. Kupno nawet podstawowej wersji polówki było kosztowne, a dopłacać trzeba w zasadzie za wszystko, łącznie z elektrycznymi lusterkami i nawet szyby w przednich drzwiach można dostać na korbkę jeśli się nie zapłaci.
~lukaso171
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
w 2002r ten samochod kosztowal 50000tys. Nie mało jak na dosc ubogi w standardzie model Polo ale jednak to co jest, jest wykonane pod niemiecki Ornung. Ogromny minus to serwisy ASO, więc od nie dawna odwiedzam nie autoryzowane serwisy ale czesci kupuje originalne, i nie wychodzi tak drogo.
~K.
Hatchback 1.9 TDI 131KM 96kW
hhhh Cena to jest jego WADA! dobry i zadbany egzemplarz z takim silnikiem kosztuje dużo więcej niż np. 1,4 TDI w tego samego rocznika. Szukając auta swojego czasu pojechałem go zobaczyć/przejechać się OD TAAAK sobie, bez zamiaru kupna... Wsiadłem, przejechałem się i decyzja była podjęta ); .
~daniel
Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW
Ja miałem szczęście kupić go tanio od mojego szwagra z Francji. Miał go od nowości, więć miałem pewność że jest bezwypadkowy i prawidłowo serwisowany - dlatego 5 pkt. Ceny w internecie moim zdaniem wysokie. Jakość wykoniania i bezawaryjność w pewnym stopniu ją rekompensują.
Volkswagen Polo IV Hatchback