Lista ocen Volkswagen Polo IV Hatchback (225) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 273 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~OggyZMH
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Volkswagen odcina kupony od sławy z dawnych lat. Zdecydowanie za drogi, a płacimy chyba wyłącznie za markę bo napewno nie za jakość i niezawodność.
~Wojciechu@dh-zone.com
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Uwazam ze lepiej kupic ubozsze VW niz wypasionego fiata. W punto 2 dziewczyny odpadaja kolejne czesci tapicerki a jezdzi sama od 9 miesiecy - no comment
~Yourie
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Placimy za marke,to fakt.Ale przynajmniej mozemy byc spkojni,bo wiemy co mamy (VW jest w czolowce najlepszych niemieckich samochodow-warto za to zaplacic!)
~Furbiś
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Jakość na niezłym poziomie. Cena trochę za wysoka (w tej chwili podstawowa wersja to około 43000.Tyle powinien kosztować trochę lepiej wyposażony model)
~Marcysia
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
wydawalo mi sie ze placac jkas tam wieksza sume na nowy samochod zabezpieczam sie przed jezdzeniem do serwisu - niekoniecznie (pkt 10 i 11)
~jabik@icpnet.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
cena autka nie jest niska ale za taka jakos warto zaplacic, ja mialem przed tem fiata i wiecej nie chce miec innego pojazdy z napisem fiat
~rperkowski@hotmail.com
Hatchback 1.4 16V 100KM 74kW
za te pieniądze kupisz inny z bogatszym wyposażeniem (klima, centralny zamek, ABS, AIRBAG dla pasażera, instalacja pod radio), ja znalazłem swój styl
~Dża
Hatchback 1.2 i 54KM 40kW
Polo w przyzwoitym stanie można kupić już za 5-6 tysięcy. To dobra cena pod warunkiem, że auto nie jest mocno skorodowane.
~Palec
Hatchback 1.9 TDI 101KM 74kW
W cenie 10-12 tysięcy auto jak najbardziej wskazane silnik pozwala sobie poszaleć a i jest przy tym bardzo ekonomiczny.
~Pułkownik Bartolomeo
Hatchback 1.4 TDI 70KM 51kW
Polo 9N jest stosunkowo drogie w zakupie jak na tak małe auto. W tej cenie można kupić auto kompaktowe innego producenta.
Volkswagen Polo IV Hatchback