Lista ocen Volkswagen Touran I (197) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 129 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek.s5@wp.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
No tutaj 5 z plusem automat dsg poezja z jazdy na trasach do tego tempomat i nie chce sie z auta wysiadac cicho i przyjemnie
~Andrzej z Warszawy
Minivan 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo dobrze dobrane przełożenia, krótkie dzięki skrzyni 6 biegowej i przez to silnik jest bardzo eleastyczny i dynamiczny.
~mtouran
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
trochę za krótka jedynka ,ale zato piątka dynamiczna i dalej 6 marzenie z jazdy, dalej tempomat i tylko przyjemnośc z jazdy
~oskstart@interia.pl
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
6 biegów, prowadzenie lewarka dosyć dobre, nic nie haczy. Zestopniowanie skrzyni, biorąc pod uwagę moment obrotowy ok.
~Marcin
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Mam skrzynię DSG, którą uważam za rewelacyjną. Poza jedną \"małą\" wadą - dwa razy wymieniłem koło dwu masowe.
~walsko@wp.pl
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Biegi wchodzą precyzyjnie i lekko.Zbyt krótka 4.Często muszę zmieniać bieg podczas wyprzedzania.Może skrzynia DSG byłaby lepsza.
~macia18@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
W zasadzie żadnych zastrzeżeń, biegi wchodzą precyzyjne, dźwignia umieszczona jest w odpowiednim miejscu, wajhowanie nie męczy
~Dziekan
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Biegi nie "haczą" - wchodzą płynnie, do tego wysprzęglanie już od lekkiego naciśnięcia pedału, dla mnie to duży plus.
~Piotr
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
DSG - sama przyjemność w korkach. Nie polecam jednak dla "narwańców", gdyż najlepiej spisuje się przy normalnej jeździe.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I
6,8
8,3
11,4
~Rafał z pomorza
Minivan 1.6 FSI 116KM 85kW
musiałem wymienić tarcze oraz łożyska w skrzyni biegów po 65000km kosz naprawy pociągnoł po kieszeni bardzo sporo