Lista ocen Volkswagen Touran I 1.9 TDI 100KM 74kW 2003-2010 (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Wszystko gra jesli nie zrobi sie wiekszego przebiegu, a w tym modelu duzo oznacza 100tys. km -a to raczej za malo na dzisiejsza eksploatacje samochodu! Zaczynaja sie psuc te same podzespoly (mialem dwa tourany) np kolo pasowe alternatora, alternator, ciagle znikajacy olej silnika, dosc szybkie zuzycie drazkow reakcyjnych, przegubow, gum wahaczy, krzywa polos -ta dluzsza bez podpory!!nawet komputer mi zaczal pokazywac rozne niespodzianki...
~satoshi
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
plastiki otwierania szyby w drzwiach przednich pasażera (słaba jakość popękały) wraz z naciągiem - 150 zł, łuszczące się plastiki na boczkach drzwi, zastanawiam się czy nie wyłączyć bezpiecznika odpowiadającego za przepalone żarówki zewnętrzne, gdyż przepalonej żarówki nie znalazłem a ikonka przepalenia potrafi się co jakiś czas zaświecić co mnie irytuje
~Salexander
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Czasami przypominają o sobie szyby elektryczne .. po domkneciu wracaja z powrotem do pozycji otwarte... podobnie świruje napinacz pasa bezpieczenstwa pokazując błąd na komputerze(samochód BEZwypadkowy) w ASO usłyszałem .. zdarza się ten typ tak ma - nic Pan nie poradzi trzeba by przewody wymieniać.... taniej wyjdzie skasować....
~Jacekp54
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Główną bolączką Tourana jest elektryka która dosyć często się psuje. W moim egzemplarzu pojawiły się problemy z alarmem, centralnym zamkiem, oraz klimatyzacją, jednak były do drobne usterki które były szybkie i łatwe w naprawie.
~marcin
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Do tej pory w zawieszeniu zmieniłem tylko przednie łączniki stabilizatora (nasze drogi zawsze wygrają :))). Jedyna awaria to pęknięty uchwyt trzymający szybę w drzwiach kierowcy - koszt części 90zł i cały dzień roboty w garażu.
~Pusiol
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
generalnie ok, raczej nic nie odpada, nie skrzypi. W porównaniu do mitsubishi space stara, którym również jeżdżę drobiazgi nie irytują. Niestety jest odwrotnie z poważniejszymi usterkami....
~bxltadek
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Przez ostatni rok przejechalem ok30000km wymienilem 3 zarowki, 2 razy olej,pasek rozrzadu i opony; ale to standart + linke od szyby i zamek od tylnej klapy; no coz nie jest nowy
~Mateusz
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
tradycyjnie problem ktory dotyka vw z tych rocznikow to marnej jakosci plastiki a raczej ich luszczace sie pokrycie. Elektronika potrafi dokuczyc.
~ola w trasie
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
żarówki, egr, klapy klimy, słaby zasięg pilota, antena radia 1 z 2, tylna klapa, webasto, regulacja świateł itp itd.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Touran I 1.9 TDI 100KM 74kW
6,7
~Kubek
Minivan 1.9 TDI 100KM 74kW
Przez niecały rok wymieniłem chyba wszystkie żarówki, czujnik świateł STOP, czujnik klimy, czujnik tempomatu. Chyba mam pecha.